کانال تلگرام اینستاگرام
صفحه اصلی فوتسال باشگاهی

فوتسال باشگاهی

روز پایانی لیگ دسته اول/تیم های خوشبخت امروز معرفی میشوند

هفته ششم و پایانی مرحله نهایی لیگ یک فوتسال بزرگسالان کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ امروز برگزار میشود تکلیف تیم های صعود کننده به لیگ برتر هم مشخص خواهد شد جمعه ۱۱ تیر ۱۴۰۰_  ساعت: ۱۷:۰۰ گروه اول زندی بتن...

پیش بازی هفته چهارم مرحله نهایی لیگ دسته اول/مدعیان به دنبال ایجاد فاصله

هفته چهارم مرحله نهایی لیگ دسته اول برای شناخت مدعیان صعود به لیگ برتر امروز با 4 دیدار پیگیری میشود در گروه اول شاهین کرمانشاه میزبان نصر فردیس البرز است در دیدار دیگر زندی بتن کلاردشت...

بعد از مقاومت البرز،صحبت از فروش منصوری قرچک است

شرایط برای تیمداری تیم فوتسال منصوری قرچک در لیگ برتر فوتسال مهیا نیست و احتمال انحلال این تیم جدی است. سازمان لیگ فوتسال تاریخ ۷ مرداد را به عنوان زمان شروع فصل جدید لیگ برتر...

نتایج هفته سوم مرحله نهایی دسته اول و مدعیان دو گروه

هفته سوم مرحله نهایی لیگ دسته اول برگزار شد در گروه اول  نصر فردیس البرز ۳ بر۴ برابر زندی بتن کلاردشت شکست خانگی را تحمل کرد و  شاهین کرمانشاه با نتیجه ۳_۳ در خانه برابر نماسازان ساحل...

مدرس فوتسال آسیا: گیتی‌پسند نوین را احیا کنید

یک مدرس فوتسال به مدیران باشگاه گیتی‌پسند توصیه کرد تا تیم فوتسال گیتی‌پسند نوین را در راستای تجربه‌اندوزی و فرصت بیشتر برای سرمایه‌های بومی که در رده‌های پایه این باشگاه و فوتسال اصفهان رشد...

گروه بندی مرحله دوم لیگ دسته اول مشخص شد+برنامه هفته اول

گروه‌بندی مرحله دوم لیگ دسته اول مشخص شد و هشت تیم در دو گروه با یکدیگر رقابت میکنند گروه یک: نماسازان ساحل آبادان نصر فردیس البرز زندی بتن کلاردشت شاهین کرمانشاه گروه دو: جندی شاپور دزفول آیندگان هرمزگان فولاد زرند ایرانیان پاس تهران   برنامه هفته...

تکلیف تیم های صعود کننده و سقوط کننده لیگ دسته دوم مشخص شد

پس از برگزاری دیدارهای مرحله برگشت لیگ دسته دوم،  تیم‌های صعود کننده به مرحله دوم لیگ دسته دوم کشور مشخص شدند گروه یک: مدافع حرم علی آباد وحدت تربت جام گروه دو: پیمان شاهرود ملی‌پوشان صبا نوین مشهد گروه سه: پرواز مشهد مقاومت...

نتایج روز پنجم دور برگشت لیگ دسته دوم

روز پنجم از دور برگشت مرحله اول لیگ دسته دوم کشور امروز شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰ برگزار شد گروه ۱ (میزبان: چالوس) : یاران ورزشی پیشوا صفر – وحدت تربت‌جام۳ (عدم حضور پیشوا) ستارگان اتحاد چالوس۵ – مقاومت...

نتایج روز سوم مرحله برگشت لیگ دسته دوم

روز سوم از دور برگشت مرحله اول لیگ دسته دوم کشور امروز  پنج‌شنبه ۳۰ اردی‌بهشت ۱۴۰۰ برگزار شد گروه ۱ (میزبان: چالوس) : مقاومت شهرداری مشهد یک – شهدای مدافع حرم علی‌آباد کتول ۴ ستارگان اتحاد چالوس ۳...

نتایج روز دوم از دور برگشت مرحله اول لیگ دسته دوم

روز دوم از دور برگشت مرحله اول لیگ دسته دوم کشور امروز چهارشنبه ۲۹ اردی‌بهشت ۱۴۰۰ برگزار شد گروه ۱ (میزبان: چالوس) : مقاومت شهرداری مشهد یک – وحدت تربت جام ۲ ستارگان اتحاد چالوس ۳ – شهدای...