وعده نایب رییس فدراسیون کی عملی میشود؟

0
55

به نقل از ورزش سه، ۹ شهریورماه که در محل ساختمان فدراسیون فوتبال، قرعه‌کشی هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال زنان انجام شد، سید شهره موسوی نایب رئیس زنان فدراسیون در پاسخ به انتقاد خبرنگاران درباره تعلل برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی اعلام کرد که این مسئله به‌زودی انجام خواهد شد و سرمربی جدید تیم ملی تا پیش از شروع فصل جدید (۲۴ مهرماه) انتخاب و معرفی می‌شود.

حالا اما در فاصله ۱۰ روز تا شروع فصل جدید، فعلا خبری از انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتسال زنان، تیمی که تجربه دو قهرمانی در آسیا را دارد و مسابقات حساس جام ملت‌ها را در پیش‌روی دارد که می‌تواند سومین قهرمانی متوالی دختران ایران در آسیا را رقم بزند، نیست و بعید هم به نظر می‌رسد که گامی در این زمینه برداشته شده باشد.

چرا که علی صانعی که قرار بود به عنوان مدیرفنی تیم فوتسال زنان مشغول به فعالیت شود و پیش از آن، مشاورفنی نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال بود، مدت‌هاست از سمت خود به دلیل اختلاف پیش آمده با برخی اعضای هیات‌رئیسه از سمت خود کناره‌گیری کرده تا تکلیف این پست هم در کادرفنی تیم ملی نامشخص باشد.

جالب آن‌که شهره موسوی در روز قرعه‌کشی فصل جدید اعلام کرده بود که سرمربی جدید تیم ملی حق فعالیت همزمان در عرصه باشگاهی را ندارد، با این‌حال اما بسیار از مربیانی که نامشان در حوالی تیم ملی مطرح شده بود، در تیم‌های مختلف باشگاهی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

مشخص نیست در فاصله ۱۰ روز تا شروع فصل جدید، نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال موفق به عملیاتی‌کردن وعده بزرگ خود برای سامان دادن به تیم ملی فوتسال زنان و پایان تعطیلات قریب به دو ساله این تیم در راه آماده‌سازی برای جام ملت‌های آسیا، خواهد شد یا خیر.

افزودن دیدگاه