شمسایی:تورنمنت تایلند به تیم ملی کمک میکند

0
47

وحید شمسایی در مورد اردوی تیم ملی فوتسال که در تورنمنت هشت جانبه تایلند حضور دارد اظهار داشت: با توجه به شرایط ویروس کرونا و عدم برگزاری بازی‌های تدارکاتی مناسب برای تیم ملی، بعد از مدتها تورنمنت تایلند خیلی می‌تواند قبل از رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی که قرار است در شهریور برگزار شود کمک کند.

وی گفت: شرایط ویروس کرونا اکثرا بازی‌های تیم ملی را لغو کرد و حتی بازی‌‌‌های آسیایی نیز به تعویق افتاده است. تورنمنت تایلند در این شرایط و قبل از برگزاری جام جهانی می‌تواند به سرمربی تیم ملی کمک کند که بازیکنان اصلی خود را انتخاب و تیم را قبل از رقابت‌های جهانی محک جدی بزند.

نائب رئیس کمیته فوتسال در مورد عملکرد تیم ملی در دو بازی اخیر در تورنمت تایلند، گفت: در دو بازی که تیم ملی در مقابل تیم‌های لیتوانی و تاجیکستان برگزار کرد، بدون هیچ گل خورده‌ و با آوراژ گل  ۱۲+ در صدر گروه دوم قرار گرفت و این موضوع  نشان از عملکرد خوب بازیکنان و کادر فنی دارد. بازیکن‌‌‌‌مان در این دو بازی قدرت فوتسال ایران را به رخ دیگر رقیبان در جام جهانی کشیدند و فارغ از هر نتیجه که به دست بیاید، این تورنمنت خیلی می‌تواند به تیم ملی ما کمک و ما را به آمادگی برای ۶ بازی جام جهانی نزدیک کند.

افزودن دیدگاه