پایان عمر باشگاه منصوری قرچک/کریم منصوری:عده ای متمول میگویند هر کس نمیتواند برود

0
76
پایان کار نماینده قرچک در لیگ برتر/ منصوری: متأسفم 22 سال عمرم را در فوتسال هدر دادم

مدیران باشگاه شهید منصوری قرچک از پایان تیمداری خود در لیگ برتر و فروش امتیاز این تیم خبر دادند.

 ابتدای فصل گذشته لیگ برتر فوتسال بود که نام تیم ستارگان ورامین به شهید منصوری قرچک تغییر کرد تا امید فوتسال‌دوستان قرچکی و نام این باشگاه قدیمی و پُرافتخار دوباره زنده شود.

این باشگاه فصل گذشته دچار مشکلات مالی فراوانی بود و مدیران شهید منصوری اعلام کردند که مدیران شهر قرچک تمایلی به کمک به این باشگاه را ندارند. این عوامل باعث شد که مالکان شهید منصوری به فکر فروش سهمیه لیگ برتری خود بیفتند و با چند باشگاه در سراسر کشور مذاکره کرده‌اند.

کریم منصوری مدیرعامل باشگاه شهید منصوری در همین باره گفت: کارهای مربوط به واگذاری را به اکبر تقوی (سرپرست تیم) سپرده‌ایم. فوتسال به مسیری می‌رود که تیمداری در آن اشتباه محض است. این مسیر سازنده نیست و عده‌ای متمول در رأس فوتسال کشور قرار دارند. آنها می‌گویند هر کسی می‌تواند، تیمداری کند و هر کسی نمی‌تواند، برود. انگیزه‌ای برای ادامه کار ندارم و متأسفم ۲۲ سال عمرم را در فوتسال هدر دادم.

عضو پیشین هیئت‌رئیسه سازمان لیگ فوتسال با انتقاد از مدیران بومی قرچک تصریح کرد: مسئولان شهر قرچک قول‌هایی دادند و بعد گفتند شما غیربومی هستید. ما را از فعالیت در فوتسال پشیمان کردند و نمی‌خواهیم از هر دری وارد شویم. مدیران فعلی سنخیتی با ورزش ندارند و پُست‌ها را میان خود تقسیم کردند. هیچکس از جیب خود خرج نمی‌کند و هر کسی از فوتسال سود هم می‌برد.

تقوی سرپرست تیم شهید منصوری در گفت‌وگو با تسنیم، در مورد وضعیت این باشگاه اظهار داشت: قرچک سال آینده قطعاً در لیگ برتر تیم ندارد. مدیران شهر سال گذشته به تعهدات خود پایبند نبودند و چند نفر فضای مسمومی ایجاد کردند. از سال گذشته برخی دوستان تیشه به ریشه فوتسال زدند و به این نتیجه رسیدیم ماندن در این فضای مسموم صلاح نیست. عده‌ای در شهر گفتند تیم باید بومی باشد. صحبت از این موضوع در رده قهرمانی خنده‌دار است، اما چند مربی و بازیکن ما بومی بودند.

افزودن دیدگاه