سرمربی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه مطرح کرد؛ نتیجه غیراخلاقی بازی پلی‌آف مانع صعودشاهین کرمانشاه به لیگ برتر

0
170

سرمربی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه گفت: نتیجه غیراخلاقی بازی پلی‌آف مانع صعودشاهین کرمانشاه به لیگ برتر شد.

سعید محمودی اظهار کرد: در آخرین روز بازی‌های پلی آف لیگ برتر فوتسال شاهین کرمانشاه با تیم نماسازان آبادان به مصاف هم رفتند که نتیجه مسابقه ۱۰ بر چهار به نفع شاهین کرمانشاه ثبت شد، اما با بی اخلاقی و تبانی دیگر تیم‌ها نتوانستیم به لیگ برتر صعود کنیم.

وی افزود: با شروع بازی تیم نماسازان آبادان فشار زیادی را به شاهین وارد کرده که شاهین کرمانشاه در ابتدای بازی یک هیچ عقب افتاد اما بازی را با قدرت ادامه داد.

سرمربی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه گفت: با توجه به تحلیلی که از تیم حریف و ضعف آن‌ها در «پاور پلی» یعنی بازی پنج نفره داشتیم باعث شد نیمه دوم بازی تاکتیک خود را تغییر داده و به نتیجه مطلوب برسیم.

وی ادامه داد: تیم فوتسال نماسازان آبادان بازی شرافتمندانه‌ای را انجام داد و با قوی‌ترین بازیکنان خود با قدرت به میدان آمد، به طوری که حتی از بازی رفت در کرمانشاه سرحال تر بوده و قصد به ثبت رساندن آقای گلی برای یکی از بازیکنان خود را داشت.

محمودی با تاکید بر اینکه بازی در شهر تیم حریف شرایط سختی را برای شاهین کرمانشاه رقم زد، افزود: بازیکنان شاهین در دمای ۵۰ درجه تمام توان خود را برای نتیجه دلخواه گذاشتند، طوری که ۲ نفر از بازیکنان پس از بازی حال مساعدی نداشتند.

سرمربی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه گفت: شاهین کرمانشاه در جدول پلی آف هم امتیاز تیم زندی بتن کلاردشت بوده و اگر هر تیمی با اختلاف گل بیشتر بازی را می‌برد، راهی لیگ برتر می‌شد.

وی ادامه داد: شایعاتی که هفته گذشته مبنی بر واگذاری نتیجه بازی نصر فردیس البرز به زندی بتن کلاردشت شنیده می‌شد، حقیقت داشته و تیم نصر فردیس البرز نتیجه را یازده بر صفر واگذار کرد.

محمودی افزود: بازی نصر فردیس با زندی بتن کلاردشت اخلاقی و جوانمردانه نبود و نصر فردیس البرز به هر دلیلی برای نتیجه نجنگید و باعث صعود تیم حریف شد.

سرمربی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه تصریح کرد: با وجود برد تیم شاهین کرمانشاه در مقابل نماسازان آبادان، زندی بتن کلاردشت به علت برتری در گل‌های زده و خورده به لیگ برتر صعود کرد.

وی ادامه داد: شاهین کرمانشاه سابقه گل‌زنی به تیم‌های پرقدرتی مثل آلومینیوم اراک و زندی بتن کلاردشت را داشته و در بازی با نماسازان آبادان خوب ظاهر شد، اما زندی بتن کلاردشت با بی اخلاقی که در بازی با نصر فردیس البرز نشان داد، زحمات شاهین را هدر داد.

افزودن دیدگاه