طوفان دو تیم در نقل و انتقالات

0
235

اینکه هنوز زمان شروع فصل جدید لیگ برتر فوتسال مشخص نشده است اما سه تیم سرمربی خود را مشخص کرده‌اند؛ گیتی پسند اصفهان، مس سونگون و کراپ الوند.

در این میان اما بازیکنان دو تیم مس سونگون و سن ایچ ساوه که رتبه اول و سوم فصل گذشته را کسب کردند در حال کوچ به تیم های دیگر هستند تا شرایط برای گیتی پسند و کراپ الوند ایده آل شود.

این دو تیم در روزهای پایانی هفته حضور فعالی در نقل و انتقالات داشتند. گیتی پسند بهتر و زودتر از سایر تیم‌ها عمل کرد. این تیم تا کنون قرارداد سپهر محمدی، سعید عباسی، محمدرضا سنگ سفیدی، فرهاد توکلی و علیرضا وفایی را تمدید کرده و مهدی کریمی و رضا سپندار از تیم سن ایچ را هم جذب کرده است تا نشان دهد همچنان به دنبال قهرمانی در لیگ برتر فوتسال است.

در سمت دیگر کراپ الوند که فصل گذشته با وجود هزینه زیاد ناکامی را تجربه کرد هم تیمی قدرتمند ساخته است. این تیم پس از جذب محمد نجف زنگی از منصوری قرچک با محمد شجری و مسلم اولاد قباد دو بازیکن کلیدی مس سونگون قرارداد بست و طی روزهای آینده سینا پرکاس دروازه بان تیم سن ایچ را هم جذب خواهد کرد تا اوضاع این تیم هم خوب شود.

این نقل و انتقالات احتمالا خبر از برگزاری بازی‌های لیگ برتر پیش از جام جهانی می دهد و تیم ها باید خود را برای شروع فصل جدید پیکارها تا چند هفته آینده آماده کنند.

افزودن دیدگاه