تبریز در لیگ برتر دو تیمی میشود؟

0
144

تیم فوتسال مس سونگون توانست برای چهارمین سال متوالی تبریز را در لیگ برتر به مقام قهرمانی برساند؛ به همین دلیل نظر مسئولان استانی این شهر را جلب کرده است تا یک تیم دیگر را هم از تبریز وارد لیگ برتر فوتسال کنند.

ظاهرا مسئولان اداره ورزش و جوانان تبریز قصد دارند دوباره تیم ریشه دار و پرطرفدار شهرداری تبریز را احیا کنند تا بعد از چند سال دوری از مسابقات دوباره بتواند در لیگ برتر فوتسال حضور پیدا کند.

تبریز در سال‌های گذشته تیم‌های زیادی در لیگ برتر فوتسال داشت. بازرگانی تبریز، شهرداری تبریز، دبیری تبریز، گسترش فولاد تبریز و هلال احمر از جمله تیم‌هایی بودند که سال‌های گذشته در لیگ برتر فوتسال بازی می‌کردند.

حال از تبریز خبر رسیده است که قهرمانی‌های مس سونگون در مسابقات لیگ برتر فوتسال، مدیران ورزشی شهرداری تبریز را هم به تیمداری راغب کرده است و حتی به نظر می رسد رایزنی‌هایی هم در این باره با مسئولان شورای شهر تبریز انجام شده است.

حضور شهرداری تبریز در لیگ برتر فوتسال بستگی به نظر شورای شهر دارد و اگر اعضا موافقت کنند به احتمال بسیار زیاد، تیم شهرداری تبریز سال آینده می‌تواند با خرید امتیاز یکی از تیم‌ها در لیگ برتر فوتسال شرکت کند.

افزودن دیدگاه