۳ جام در ۳ شهر

0
121

بر اساس برنامه سازمان لیگ فوتسال سه جام در اصفهان، مشهد و تبریز برای قهرمان احتمالی در نظر گرفته شده و باید دید در نهایت کدام یک از سه تیمی که از شانس قهرمانی برخوردارند این جام را بالای سر خواهند.

۱- مس سونگون

مسی‌ها با کسب ۱۹ امتیاز از بیشترین شانس برای قهرمانی در این فصل برخوردار هستند. نارنجی پوشان تبریزی که در سه دوره اخیر لیگ برتر نیز جام قهرمانی را بالای سر بردند برای پوکر قهرمانی تنها نیاز به شکست دادن کراپ الوند دارند که با وجود بی انگیزه بودن، برای قرار گرفتن در رده چهارم جدول امید به پیروزی در این بازی بسته است. اگر مس سونگون امتیازی در این بازی از دست بدهد قهرمانی‌اش به اما و اگر کشیده خواهد شد.

۲- گیتی پسند اصفهان

شاگردان وحید شمسایی که در مقابل تیم‌های بالای جدول امتیازات خوبی دشت کردند حالا حسرت امتیازاتی که مقابل تیم‌هایی چون مقاومت و فرش‌آرا از دست دادند را می خورند با این حال این تیم در بازی هفته پایانی خود ناامید نیست و منتظر شنیدن اخبار خوب از تبریز است. اگر مسی ها در مسابقه با کراپ الوند امتیاز از دست بدهند گیتی پسند با شکست مقاومت البرز می‌تواند پس از سالها جام قهرمانی را بالای سر برده و به پرافتخارترین تیم لیگ برتر فوتسال تبدیل شود.

۳- سن ایچ ساوه

تیمی که کمتر کسی روی آن به عنوان قهرمانی حساب می کرد همین هفته قبل می توانست جام قهرمانی را بالای سر ببرد اما شکست خانگی مقابل گیتی‌پسند شانس تیم اصغری مقدم را بسیار کم کرد. این تیم برای قهرمانی نیاز به امتیاز از دست دادن هر دو تیم مس سونگون و گیتی پسند در بازی خانگی مقابل حریفان خود دارد و البته خودشان باید فرش آرا در مشهد شکست دهند تا بتوانند قهرمان شوند.

افزودن دیدگاه