جنگ برای رده چهارم لیگ هم جذاب است

0
72

در کرج، مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور پنج‌شنبه ۲۳ اردیبهشت به هفته دهم و ایستگاه پایانی خود می‌رسد و قهرمان این فصل از رقابت‌ها مشخص خواهد شد.

در این فصل علی‌ارغم عدم حضور تماشاگران در سالن‌ها به دلیل شیوع بیماری کرونا ولی هیجان و جذابیت در دیدارها حاکم بود و هر ۶ تیم به دنبال قهرمانی و موفقیت خود بودند.

با این اوصاف بر اساس نتایج به دست آمده مس‌سونگون، گیتی پسند و سن ایچ ساوه سه تیمی هستند که با کسب امتیاز در رقابت‌های دور نهایی فاصله خود را از دیگر رقبا زیاد کرده و در هفته پایانی شانس قهرمانی را دارند.

در این میان تیم‌های مقاومت البرز، کراپ الوند و فرش آرای مشهد این شانس را دارند تا عنوان چهارمی لیگ را از آن خود کنند و رقابت برای جایگاه چهارم، بازی‌های هفته آخر را حساس‌تر از قبل می‌کند.

در حال حاضر کراپ با ۱۰ امتیاز در رده چهارم قرار دارد ولی پیروزی مقاومت و فرش آرا مقابل رقیبان خود و شکست کراپ، این سه تیم ۱۰ امتیازی شده و تفاضل گل تعیین کننده جایگاه چهارم است که در این میان وضعیت به سود مقاومت البرز خواهد بود باید دید در نهایت نتایج چگونه رقم می‌خورد.

در هفته آخر مرحله نهایی فرش‌آرا میزبان سن‌ایچ ساوه است و مقاومت البرز بهه مصاف گیتی‌پسند اصفهان می‌رود و در بازی دیگر نیز کراپ الوند رودرو مس سونگون صدرنشی خواهدشد.

افزودن دیدگاه