سند آشنایی شمس و سراجی در ملاقات فوتسالی ها با رییس وقت سازمان تربیت بدنی / عکس

0
70

هیات رییسه فدراسیون فوتبال از میان اعضایی که با رای مجمع به عضویت این هیات رییسه در آمدند، افرادی را به عنوان روسای کمیته های زیر مجموعه فدراسیون معرفی کرد که این انتصاب ها در برخی موارد با حواشی همراه بود. به طور نمونه معرفی خداداد افشاریان به عنوان سرپرست کمیته داوران که واکنش های تندی به دنبال داشت و انتخاب سراجی، مدیرعامل سایپا به عنوان سرپرست کمیته فوتسال هم به همان اندازه که موافقانی داشت (به واسطه حضور سراجی در باشگاه سایپا و کمکی که جایگاه این مدیر به ارتقا امکانات فوتسال خواهد کرد) مخالفت هایی را هم برانگیخت.

در این میان از قول حسین شمس، سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال گفته شد سراجی را نمی شناسم تا مدیرعامل سایپا یک مدیر بیگانه با ورزش جلوه کند و حسین شمس هم مخالف سرپرست جدید کمیته فوتسال به حساب بیاید اما اگر به اصل حرف های حسین شمس دقت کنید، گفته از سراجی شناخت ندارم که طبیعی هم هست چون طرفین سابقه همکاری با یکدیگر را ندارند.

ابتدا حرف های شمس را بخوانید:

الان صحبت کردن درباره سراجی خیلی زود است. باید صبر کنیم و ببینیم او در آینده چه کار‌هایی می‌تواند انجام دهد. هر کدام از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال باید کمیته‌های مختلفی را در دست داشته باشند و به همین دلیل کمیته فوتسال هم به سراجی رسیده است. در هر صورت همان طور که گفتم باید ببینیم سراجی در آینده چه عملکردی می‌تواند از خودش نشان دهد. من شناختی از سراجی ندارم اما در قانون آمده است که اعضای کمیته‌ها باید عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال باشند. حال اگر قانون این را می‌گوید، دیگر جای هیچ شک و شبهه‌ای باقی نمی‌ماند. امیدوارم سراجی عملکرد مثبتی داشته باشد و در کارش موفق عمل کند.

حرف های این کارشناس و مربی فوتسال کاملا منطقی است. او نمی خواهد تخریب کننده شخص باشد و می خواهد منتظر بماند تا عملکرد سراجی را نقد کند. شمس حتی برای سرپرست جدید کمیته فوتسال آرزو کرده عملکرد مثبت و موفقی داشته باشد. اما متاسفانه عده ای از این حرف حسین شمس، در دعوا با سراجی به نفع خودشان سواستفاده کرده و این پیشکسوت فوتسال ایران را روبروی کمیته فوتسال قرار داده اند تا به هدف خودشان برسند. کاش طرف های درگیر در این اختلاف، کمی جوانمردی را رعایت کنند و از ایجاد تنش در فوتسال بپرهیزند.

این که شمس گفته شناختی از سراجی ندارم به این معنی نیست که اصلا سراجی را نمی شناسد. تصویر همین مطلب سندی است که سراجی و شمس را کنار هم نشان می دهد. حسین شمس در سال ۸۹ سرمربی تیم ملی فوتسال بود و سراجی هم مدیریت حوزه ریاست علی سعیدلو، رییس وقت سازمان تربیت بدنی را برعهده داشت و همان طور که در تصویر می بینید در ملاقات فوتسالی ها با سعیدلو، هم شمس حضور دارد و هم سراجی… این تصویر به ۱۱ سال قبل برمی گردد. علی کفاشیان رییس وقت فدراسیون فوتبال و عباس ترابیان رییس کمیته فوتسال در آن دوران هم در عکس حضور دارند.

افزودن دیدگاه