تورنمنت تایلند هم به سرنوشت دیگر بازی های تدارکاتی بدل شد

0
56

بعد از برکناری داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال توسط فدراسیون فوتبال تورنمنت تایلند لغو شد.

 تیم ملی فوتسال باید در شهریور ماه در جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی حاضر شود، این تیم برای آمادگی نیاز مبرم به بازی‌های تدارکاتی دارد تا بتواند بازیکنان خود را برای این رقابت‌ها محک جدی بزند.

یکسال است که کمیته فوتسال دائم در رسانه‌‌‌ها اعلام داشته و حتی برنامه بازی‌های لیگ برتر فوتسال را بر اساس تورنمنت تایلند فشرده برنامه‌‌ریزی و برگزار کرده است.

این تورنمنت قرار بود با حضور چند تیم اروپایی در اواخر اردیبهشت برگزار شود؛ اما اوایل ماه گذشته اعلام شد که با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور تایلند این بازی‌ها با یک ماه تاخیر برگزار می‌‌‌‌شود.حتی در تورنمنت دومی که قرار بود در تیرماه برگزار شود اسم ایران از این لیست خارج شده است.

سیدمحمد ناظم الشریعه در گفت وگو با فارس در مورد حضور تیم ملی در تورنمنت تایلند اظهار داشت: تورنمنت تایلند قرار بود در خرداد برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا در این کشور لغو و یک ماه به تعویق افتاد و قرار بود در تیرماه در تورنمنت دوم شرکت کنیم حال بعد از بررسی ها مشخص شد که اصلا اسم ایران در تورنمنت دوم وجود نداشته، از این رو تیم ملی فقط تورنمنت ژاپن و شیراز را در برنامه بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تدارکاتی خود دارد.

افزودن دیدگاه