به یک شرط با برزیل بازی میکنیم

0
58

تیم ملی فوتسال برزیل به دنبال بازی با ایران قبل از شروع جام جهانی فوتسال است ولی مسئولان ایران فعلا به این درخواست پاسخ مثبت نداده‌اند.

جام جهانی فوتسال شهریور و مهرماه امسال به میزبانی کشور لیتوانی برگزار می‌شود. هرچند هنوز نمایندگان آسیا برای حضور در این مسابقات تعیین نشده‌اند اما به نظر می‌رسد ایران یکی از نمایندگان قطعی قاره کهن در این رقابت‌ها باشد.

این در حالی است که تیم ملی فوتسال ایران در حال تنظیم برنامه‌های آماده سازی شرکت در جام جهانی است. ایران علاوه بر تورنمنت تایلند، ممکن است دو دیدار با ژاپن برگزار کند. از سوی دیگر چند کشور از جمله برزیل هم پیشنهاد بازی با تیم ملی کشورمان را داده‌اند که کمیته فوتسال ایران فعلاً پاسخ مثبتی به این درخواست نداده است.

داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال ایران در این ارتباط گفت: برزیل درخواست کرده است با تیم ایران قبل از شروع جام جهانی در همان کشور لیتوانی بازی کند ولی از الان نمی‌توانیم به این درخواست پاسخ مثبت بدهیم. ابتدا باید قرعه کشی جام جهانی برگزار شود. ممکن است ما و برزیل در یک گروه باشیم و برگزاری این بازی تدارکاتی قبل از جام جهانی به صلاح نیست.

پرهیزکار ادامه داد: از سوی دیگر بحث میزبان هم در میان است و ابتدا باید لیتوانی مجوز این مسابقه را بدهد. موضوع دیگری که باید مدنظر داشت این است که آیا کادر فنی تیم ملی موافقت می‌کند در آستانه جام جهانی، دیدار سنگینی با برزیل داشته باشیم یا خیر. شاید این مسابقه منجر به مصدومیت بازیکنان بشود.

رئیس کمیته فوتسال تاکید کرد: به برزیلی‌ها اعلام کردیم فعلاً اجازه بدهند قرعه کشی جام جهانی برگزار شود تا بعد از آن تصمیم گیری کنیم.

افزودن دیدگاه