اصغری مقدم:از موقعیت ها استفاده نکردیم /فرش آرا دقایق آخر موقعیت داشت

0
47

سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه با وجود رضایت از نتیجه بازی تیمش مقابل فرش آرای مشهد گفت:به دلیل از دست دادن موقعیت های زیاد از عملکرد تیم رضایت ندارم.

جواد اصغری مقدم سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه پس از پیروزی تیمش مقابل فرش آرای مشهد  گفت: در هر دو نیمه موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم اما نتوانستیم از آن‌ها به خوبی بهره ببریم و همین موضوع باعث شد در دقایق پایانی تیم حریف بر روی دروازه ما خطرساز شود.

وی افزود: از نتیجه بازی راضی هستم اما به دلیل فرصت سوزی‌های متعدد از کیفیت بازی رضایت ندارم. ما بازی پر فشاری را در دستور کار خود قرار دادیم و تیم حریف را پرس کردیم و همین عامل باعث خلق موقعیت های زیاد شد. البته فرش آرا از کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره می برد و بازی خوبی به نمایش گذاشت.

سرمربی سن ایچ ساوه با بیان این‌که شرایط تیم ها در جدول بسیار نزدیک است و با یک بازی جابجایی‌های زیادی رقم می خورد اذعان داشت: هیچ چیز در شرایط کنونی قابل پیش بینی نیست و برای ما جدول ملاک نیست و بازی به بازی پیش می رویم.

اصغری مقدم در مورد بازی هفته آینده تیمش با کراپ الوند گفت: کراپ تیم خوبی است و قطعاً این بازی برای ما دشوار خواهد بود، با برنامه ریزی وارد این بازی خواهیم شد تا بتوانیم روند خوب خود را حفظ کنیم.

افزودن دیدگاه