دستورالعمل تاریخ قرعه کشی و زمان برگزاری مسابقات لیگ دسته اول نوجوانان کشور اعلام شد!

0
112

به گزارش اخبار فوری فوتسال,این مسابقات با شرکت ۱۲ تیم شامل ۶ تیم باقی مانده از فصل مسابقات ۹۹ , ۹۸ و ۲ تیم سقوط کننده از مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور در رده سنی نوجوانان , در فصل مسابقاتی ۹۸-۹۹ و ۴ تیم صعود کننده از لیگ مناطق فوتسال کشور در رده سنی نوجوانان در فصل مسابقاتی ۹۸- ۹۹ در ۲ گروه ۶ تیمی و به صورت مجتمع برگزار خواهد شد که در مجموع تیمهای اول و دوم هر گروه جمعا ۴ تیم به مرحله نهایی مسابقات صعود خواهند نمود.

مرحله نهایی مسابقات نیز با حضور ۴ تیم و به صورت مجتمع و دوره ای برگزار خواهد شد تا تیمهای اول تا سوم این مسابقات مشخص گردند.

در نهایت تیمهای اول و دوم مرحله نهایی این رقابتها به لیگ برتر فوتسال کشور در رده سنی نوجوانان در فصل مسابقاتی ۱۴۰۰- ۱۴۰۱ صعود خواهند نمود.

  • در پایان این مسابقات دو تیم انتهایی هر گروه جمعا ۴ تیم به مسابقات لیگ مناطق کشور در رده سنی نوجوانان در فصل مسابقات ۱۴۰۰-۱۴۰۱ سقوط خواهند نمود.
  • باشگاههای متقاضی میزبانی مرحله اول مسابقات می بایست با ارائه مدارک ذیل درخواستهای میزبانی خویش را تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخه ۲۷ دیماه ۹۹ از طریق هیات فوتبال استان مربوط به سازمان لیگ فوتسال ارسال نمایندک
  • اخذ موافقت ستاد کرونای استان و شهرستان مربوطه مبنی بر بلامانع بودن برگزاری مسابقات مجتمع در آن شهرستان و استان لازم است.

تیمهای حاضر در این مسابقات:

ستاره تاجیان مشکین شهر, عرفان هرند اصفهان,شرهانی دهلران,نخل طلایی طبس,شاهین فردوس, هتل الماس مشهد,ثامن الحجج سبزوار,عکاسی ابراهیمی مشهد,شهرداری زاهدان,شمال زابل,کشاورز قزوین , پرسپولیس هرمزگان

اختصاصی اخبار فوری فوتسال

افزودن دیدگاه