برنامه و نتایج لیگ برتر فوتسال فصل ۹۹ – ۱۴۰۰

0
13571

هفته اول- چهارشنبه ۲۶ آذرماه – ساعت ۱۶:۰۰

گروه اول :

  • فردوس قم۳ –۳ کراپ الوند ایرانیان
    گل فردوس:روح الله ایثاری(۲)_حسین رضوی
    گل کراپ:مهدی جاوید_علی عابدین_امین نصرالله زاده
  • شهید منصوری قرچک ۴ – ۷ گیتی‌پسند اصفهان
    گل منصوری:محمد گراوند_محمد طاهری_ محمد نجف زنگی(۲)
    گل گیتی پسند:مسعود یوسف_قدرت بهادری(۳)_سعید احمد عباسی(۲)_مهدی رضا پور
    اخراج: وحید شفیعی(گیتی پسند)
  •  مقاومت البرز۱ -۲  اهورا بهبهان
    گل مقاومت:
    گل اهورا:مجتبی بامری_منصور رفیع

در این گروه شهروند استراحت دارد.

گروه دوم:

  • سن‌ایچ ساوه ۴ – ۳ مس سونگون ورزقان
    گل سن ایچ: علی مروتی(۲)_مهدی کریمی_رضا سپندار
    گل مس:میثم خیام (۲)_ فرهاد فخیم
  • بازارهای روز کوثر۱ – ۳ راگای تهران
    گل کوثر:موسی حسن‌دوست(گل به خودی)
    گل راگا:علی ابراهیمی_حمید ره انجام(۲)
  • فرش‌آرای مشهد ۱ – ۰ ایمان سبز شیراز
    گل فرش آرا:محسن محمدزاده
    گل ایمان :

در این گروه حفاری استراحت دارد

 

هفته دوم- سه شنبه ۲ دی ماه- ساعت ۱۵/۳۰

– گروه اول
  • اهورا بهبهان ۲ –۰ شهید منصوری قرچک
    گل اهورا:سجاد مسیحی_منصور رفیع نیا
    گل منصوری:
  • گیتی پسند اصفهان۳– ۳ فردوس قم
    گل گیتی پسند:علیرضا وفایی_قدرت بهادری_علی اصغر حسن راده
    گل فردوس:روح الله ایثاری(۲) – وحید ندری
    پخش زنده: شبکه اصفهان
  • مقاومت البرز ۵ – ۵ شهروند ساری

گل مقاومت:شهاب طالبی(۲)_کیانوش شیرپور(۲)
گل شهروند:مراد ناظری(۴)_بهنام فعال

  • کراپ الوند _ استراحت

 گروه دوم

  • ایمان شیراز ۲ – ۶ سن ایچ ساوه
    گل ایمان:محمدرضا رحمانیان _مرتضی کشاور
    گل سن ایچ:طاها نعمتیان(۲)_مهدی کریمی_علی مروتی(۲)_رضا سپندار
  • مس سونگون ۲ – ۰ بازار روز کوثر اصفهان
    گل مس:میثم خیام_محمد زارعی
    گل کوثر:
  • فرش آرا مشهد ۵ – ۳ ملی حفاری ایران اهواز
    گل فرش آرا : محسن محمدزاده_علی رستمی(۲)_مجید خزایی_امین مجیدی پور
    گل حفاری:احمد ملاعلی_رشید قلی پور(۲)
    پخش زنده شبکه خراسان رضوی

راگا تهران / استراحت

هفته سوم- یکشنبه ۷ دی ماه- ساعت۱۵/۳۰

– گروه اول

  • شهروند ساری۴ – ۴ کراپ الوند
    گل شهروند:مراد ناظری ۲ گل_بلال اسماعیلی_عرفان حسین زاده
    گل کراپ:بهزاد عظیمی_دانیال گیولی ۲ گل_مهدی جاوید
  • فردوس قم۵ – ۱ اهورا بهبهان
    گل فردوس:حسین رضوی_علی میکائیلی_مهدی کریمی_روح الله ایثاری_امیر حسین زینلی
    گل اهورا:هاشم شیر علی
  • منصوری قرچک۰ – ۳ مقاومت البرز
    گل مقاومت:داوود خسروی_شهاب طالبی ۲ گل
  • گیتی پسند/ استراحت

– گروه دوم

  • حفاری خوزستان۲ – ۴ راگا تهران
    گل حفاری:حسین فهیمی مقدم ۲ گل
    گل راگا:محمد کشاورز_محمد اسدشیر_ حمید رضا ره انجام_ مهرداد قنبرزاده
  • کوثر اصفهان۲ – ۱ ایمان شیراز
    گل کوثر:حمیدرضا یوسفی_احسان جزینی
    گل ایمان:محمدرضا رحمانیان
  • سن ایچ ساوه۳ – ۳ فرش آرای مشهد
    گل سن ایج:علی مروتی_مهدی کریمی_پژمان بهادیوند
    گل فرش آرا:امین مجیدی پور_ گل به خودی(کریمی)_ محمد بیضایی نژاد
    اخراج: مهدی کریمی
  • مس/استراحت

نتایج نهایی هفته چهارم لیگ برترجمعه ۱۲ دی ۱۳۹۹ ساعت: ۱۵:۳۰

  • گروه اول
  • گیتی پسند اصفهان۴ – ۳ کراپ الوند(ساعت ۱۵.۱۵)
    گل گیتی پسند: قدرت بهادری(۲)_علیرضا وفایی_علی اصغر حسن زاده
    گل کراپ: بهزاد عظیمی(۳)
    اخراج سپهر محمدی و محمدرضا سنگ سفیدی از گیتی پسند
    📺شبکه‌‌های ورزش و اصفهان
  • شهید منصوری قرچک ۵  – ۳ شهروند ساری
    گل منصوری:علی رهنما_سروش احمدنیا ۲ گل _محمد گراوند_اسماعیل وطنخواه
    گل شهروند: علی اکرمی_طاها مرتضوی_عرفان حسین زاده
  • مقاومت البرز ۳ – ۰ مجتمع فردوس قم
    گل مقاومت:شهاب طالبی_مرتضی عزتی
    گل فردوس:

اهورا بهبهان / استراحت

  • گروه دوم:
  • – مس سونگون۶ – ۲ راگا تهران
    گل مس: فرهاد فخیم(۲)_بابک نصیری_سالار آقاپور_سعید تقی زاده_علیرضا عسگری
    گل راگا:محمدرضا اسدشیر_محمدرضا ره انجام
  • سن ایچ ساوه ۹ – ۵  ملی حفاری اهواز
    گل سن ایچ:نادر حنیفی(۲)_علی مروتی(۲)_طاها نعمتیان_پژمان بهادیوند_رضا سپندار(۲)_سینا پرکاس
    گل حفاری:احمد ملاعلی(۳)_حسین فهیمی مقدم_فرید نمازی
  • فرش آرا مشهد۴ – ۴  کوثر اصفهان
    گل فرش آرا: حامد عبدالهی(۲)_مجید خزایی_علی رستمی
    گل کوثر: کامبیز گمرکی(۲)_احسان فیروزپور(۲)
    اخراج نوید بخش از کوثر اصفهان
    📺شبکه خراسان رضوی

ایمان شیراز / استراحت

  • نتایج هفته پنجم پنجشنبه ۱۸ دیماه/ساعت: ۱۵:۳٠

گروه اول:

  • شهروند ساری۴  – ۴ گیتی پسند اصفهان (ساعت ۱۴:۰۰)
    گل شهروند:بلال اسماعیلی۲ گل_طاها مرتضوی_رضا قنبری
    گل گیتی پسند:فرهاد توکلی ۳ گل_سعید احمد عباسی
    اخراج:رامین طالبی(مربی شهروند)_حمید مشیری(تدارکات گیتی پسند)
  • فردوس قم ۱-  ۴ شهید منصوری قرچک
    📺پخش زنده: شبکه نور _ قم
    گل فردوس:ناصر اطمینان
    گل منصوری:ابوالفضل حسینی_سعید قلندری ۲ گل_اسماعیل وطنخواه
  • کراپ الوند ایرانیان ۵ – ۰ اهورا بهبهان
    گل کراپ:مهدی جاوید ۳ گل_مهران عالیقدر _محسن فرهمند
    گل اهورا:
    📺پخش زنده: شبکه قزوین

مقاومت البرز / استراحت

— گروه دوم

  • ملی حفاری اهواز۳ –  ۳ مس سونگون
    گل حفاری:احمد ملاعلی_حسین فهیمی مقدم_سینا ممبینی
    گل مس:میثم خیام_بابک نصیری_حمزه کدخدایی
  • بازارهای روز کوثر اصفهان ۲ – ۷ سن ایچ ساوه
    گل کوثر: مراد ناظری_کامبیز گمرکی
    گل سن ایچ:علی مروتی_مهدی کریمی ۴گل_پژمان بهادیوند_مهرداد کریمی ۲ گل
    اخراج: سیف اصفهانی (دروازه‌بان کوثر اصفهان)
    کارت زرد:جواد اصغری مقدم(سرمربی سن ایچ)
    📺پخش زنده: شبکه اصفهان
  • راگا تهران ۵  – ۱ ایمان شیراز

گل راگا: حمیدرضا ره انجام ۳ گل_محمدرضا محبی_موسی حسن دوست
گل ایمان:نجفیان
📺پخش زنده: شبکه ورزش

فرش آرا مشهد / استراحت

هفته ششم-چهارشنبه ۲۴ دی ماه- ساعت ۱۵

-گروه یک

  • اهورا بهبهان۱  – ۳ گیتی پسند اصفهان
    گل اهورا:هاشم شیرعلی
    گل گیتی پسند:قدرت بهادری ۳گل
  • فردوس قم ۳ – ۱ شهروند ساری
    گل فردوس:شهاب بشری دوست_وحید ندری_مجتبی نعمتی
    گل شهروند:بلال اسماعیلی
    📺پخش زنده شبکه قم
  • مقاومت البرز ۵ – ۲  کراپ الوند
    گل مقاومت:سهیل جامدی_مهدی نوروزی_توحید لطفی ۲گل_شهاب طالبی
    گل کراپ:بهزاد عظیمی_مهدی جاوید

گروه دو

  • ایمان شیراز  ۰ – ۷ مس سونگون
    گل ایمان:
    گل مس:حمزه کدخدایی_میثم خیام_سالار آقاپور ۲گل_مصطفی نعمت‌وند_بابک نصیری_علیرضا عسگری
  • بازارهای کوثر ۵ – ۲ ملی حفاری خوزستان
    گل کوثر:مسعود گیاهچی_احسان جزینی_کامبیز گمرکی_احسان فیروزپور_محمد نویدبخش
    گل حفاری:سعید ممبینی_هومن یعقوبی نژاد
  • فرش آرا مشهد۲ – ۱ راگا تهران
    گل فرش ارا:اکبر کاظمی_بهمن جعفری
    گل راگا:محمد اسدشیر
    📺پخش زنده شبکه خراسان رضوی

هفته هفتم لیگ برتر فوتسال سه شنبه _ ۳۰ بهمن ۹۹ ساعت ۱۵

  • گروه اول:
  • شهروند ساری۲ – ۱اهورا بهبهان
    گل شهروند:بهداد شیخ احمدی_بلال اسماعیلی
    گل اهورا:سجاد مسیحی
    کارت زرد:میلاد یوسفی فرد(اهورا)
  • گیتی پسند اصفهان ۱ – ۵ مقاومت البرز
    گل گیتی پسند:فرهاد توکلی
    گل مقاومت:کیانوش شیرپور(۲)_ مهدی نوروزی_مرتضی عزتی_سهیل جامدی
    📺پخش زنده شبکه اصفهان_ ورزش
  • کراپ الوند ۳ – ۲ منصوری قرچک
    گل کراپ:مهدی جاوید_سعید افشاری_افشین کاظمی
    گل منصوری:فرزین مهری_محمد نجف زنگی
    اخراج:مهدی جاوید(کراپ الوند)
    📺پخش زنده شبکه قزوین

فردوس قم/ استراحت

  • گروه دوم
  • حفاری خوزستان۶ – ۲ ایمان شیراز
    گل حفاری:فرشاد کلاه کج_امید خانی_حمید ملاعلی(۲)_محمد پیکان_حسین فهیمی
    گل ایمان:احسان قاسم نژادیان_محمدرضا احمدی
  • مس سونگون ۵ – ۳ فرش آرا مشهد
    گل مس:علیرضا عسگری(۲)_فرهاد فخیم(۲)_سالار آقا پور
    گل فرش آرا:علی رستمی_علی ابراهیمی_مجید خزایی
  • راگا شهر ری ۲ – ۴ سن ایچ ساوه
    گل راگا:حمیدرضا ره انجام(۲)
    گل سن ایچ:پژمان بهادیوند(۲)_رضا سپندار_طاها نعمتیان
    اخراج:محمد اسدشیر

کوثر اصفهان/استراحت

نتایج هفته هشتم لیگ برتر فوتسال یک شنبه _ ۵ بهمن ۹۹ ساعت ۱۵

  • کراپ الوند۵ -۳ فردوس قم
    گل کراپ:محسن فرهمند(۲)_علی عابدین_امین نصرالله زاده_افشین کاظمی
    گل فردوس:شهاب بشری_وحید ندری_روح الله ایثاری
    اخراج:ناصر اطمینان(فردوس)
    📺پخش زنده شبکه قزوین_ قم
  •  گیتی پسند اصفهان۲ – ۱ منصوری قرچک

گل گیتی پسند:بهروز جعفری_علیرضا وفایی
گل منصوری:مجتبی پارساپور
اخراج:قدرت بهادری(گیتی پسند)
📺پخش شبکه اصفهان

  • اهورا بهبهان۵ – ۱ مقاومت البرز
    گل اهورا:سجاد بهبهانی_هاشم شیرعلی(۲)_سجاد مسیحی(۲)
    گل مقاومت:کیانوش شیرپور
  • راگا شهر ری ۵ – ۳بازارهای کوثر اصفهان

گل راگا:محمد کشاورز_میلاد قنبرزاده_حمیدرضا راه انجام(۲)_عارف بلوکی
گل کوثر:مسعود فلاحی_احمدرضا نظری(۲)

  • مس سونگون ۵ – ۴ سن ایچ ساوه
    گل مس:فرهاد فخیم(۲)_علیرضا عسگری(۲)_بابک نصیری
    گل سن ایچ:علی مروتی(۲)_مهدی کریمی(۲)

ساعت ۱۴

  • ایمان شیراز ۳ – ۴ فرش آرا مشهد
    گل ایمان:مرتضی کشاورز_احسان قاسم نژادیان_مسعود آستانه
    گل فرش آرا:علی رستمی_اکبر کاظمی_سعید سروری_محسن محمد زاده
    📺پخش زنده شبکه فارس

نتایج هفته نهم لیگ برتر فوتسال – جمعه ۱۷ بهمن ماه ۹۹

گروه یک

  • شهروند ساری ۴ – ۵ مقاومت البرز
    گل شهروند:مراد ناظری(۲)_بلال اسماعیلی
    گل مقاومت:مهدی نوروزی_ داود خسروی_شهاب طالبی_سهیل جامدی_کیانوش شیرپور
  • منصوری قرچک ۲ – ۲ اهورا بهبهان
    گل منصوری:علی رهنما_محمد گراوند
    گل اهورا:سید فخرالدین موسوی پور_گل به خودی (وطنخواه)
  • فردوس قم  ۲ – ۳ گیتی پسند اصفهان
    گل فردوس:محمد ایثاری(۲)
    گل گیتی پسند:سعید احمد عباسی_محمد رضا سنگ سفیدی _علی اصغر حسن زاده
    اخراج:حمید مشیری(کادرفنی گیتی پسند)
    حاشیه: به علت عدم حضور نیروی انتظامی در سالن حیدریان، ناظر بازی هنوز اجازه شروع دیدار فردوس قم و گیتی پسند را صادر نکرده است .
    نکته جالب استفاده از سرباز صدا وسیما برای حضور در کنار زمین به جای نیروی انتظامی ستبازی فردوس قم و گیتی پسند با ۱۷ دقیقه تاخیر شروع شد📺پخش زنده:شبکه استانی قم

کراپ الوند _ استراحت

گروه دو :

  • کوثر اصفهان۳ – ۵ مس سونگون
    گل کوثر:ابراهیمی حسینی_ کامبیز گمرکی_رشید قلی پور
    گل مس:محمد درخشانی_ فرهاد فخیم_سالار آقاپور_حمزه کدخدایی_مهدی دهقان نژاد
  • ملی حفاری اهواز ۰ – ۳  رش آرا مشهد
    گل حفاری:
    گل فرش آرا:محسن محمدزاده(۲)_علی ابراهیمی
  • سن ایچ ساوه ۳ – ۰ ایمان شیراز  (عدم حضور تیم ایمان شیراز در بازی مقابل سن ایچ)

(لغو شد_ ایمان شیراز به ساوه سفر نکرد)

راگا تهران_ استراحت

نتایج هفته دهم لیگ برتر فوتسال پنجشنبه ۲۳ بهمن ماه ۹۹

  • کراپ الوند ۳ – ۱ شهروند ساری
    گل کراپ:مهدی جاوید(۲)_امیرحسین رسولی
    گل شهروند:طاها مرتضوی
    📺پخش زنده شبکه قزوین
  • مقاومت البرز ۳  _  ۱  شهید منصوری قرچک
    گل مقاومت:علی حمداللی(گل به خودی)_سهیل جامدی_شهاب طالبی
    گل منصوری:محمد نجف زنگی
  • اهورای بهبهان ۱ – ۱ مجتمع فردوس قم
    گل اهورا:سجاد مسیحی
    گل فردوس:روح الله ایثاری

 

  • گروه دوم
  • فرش آرا مشهد ۵  _ ۳ سن ایچ ساوه
    گل فرش آرا :معین افشار_حامد عبداللهی_مجید خزایی_بهمن جعفری_امین مجیدی پور
    گل سن ایچ:علی مروتی_نادر حنیفی
    📺پخش زنده شبکه ورزش_ شبکه خراسان رضوی
  • راگای تهران ۲ – ۴ ملی حفاری اهواز
    گل راگا:حمید ره انجام_سعید تقی‌زاده
    گل حفاری:سینا ممبینی(۲)_سعید ممبینی(۲)
  • ایمان شیراز  ۵ – ۵ بازار‌های روز کوثر اصفهان
    گل ایمان:علی عرب‌زاده_مرتضی کشاورز(۲)_سید علیرضا موسوی_مسعود فلاحی(گل‌ به خودی)
    گل کوثر:کامبیز گمرکی_محمدرضا رحمان‌نیا_ابراهیم حسینی_احسان جزینی(۲)
    📺پخش زنده شبکه فارس

نتایج هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال سه شنبه – ۲۸ بهمن ماه ۹۹

گروه یک

  • کراپ الوند قزوین۲ – ۲ گیتی پسند اصفهانن
    گل کراپ:سعید افشار_مهدی جاوید
    گل گیتی پسند: سعید احمد عباسی_علی اصغر حسن زاده
    📺پخش زنده شبکه قزوین
  • شهروند ساری۸ – ۲ شهید منصوری قرچک
    گل شهروند:بلال اسماعیلی_محمد رضا کرد_رضا قنبری(۳)_بهداد شیخ احمدی(۲)_عرفان حسین زاده
    گل منصوری:محمد نجف زنگی
  • مجتمع فردوس قم ۶ – ۵مقاومت البرز
    گل فردوس:روح الله ایثاری(۳)_محمد رحمتی(۲)_حسین رضوی
    گل مقاومت:توحید لطفی_شهاب طالبی_سجاد عادلی پور_سعید نعمتی

گروه دو

  • راگای شهر ری ۱ – ۱ مس سونگون

گل راگا:حمیدرضا ره انجام
گل مس:بابک نصیری
📺پخش زنده شبکه ورزش

  • ملی حفاری اهواز ۴ – ۱  سن ایچ ساوه
    گل حفاری:امید خانی(۳)_هومن یعقوب نژاد
    گل سن ایچ:پژمان بهادیوند
  • بازار‌های کوثر اصفهان ۶  – ۴ فرش آرا مشهد

کل کوثر: احمدرضا نظری_کامبیز گمرکی(۳)_احسان فیروزپور_محمدرضا رحمان نیا
گل فرش آرا:مجید خزایی_معین افشار_حامد عبداللهی(۲)
اخراج:مجید خزایی(فرش آرا)

نتایج پایانی هفته دوازدهم لیگ برتر دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹/ساعت: ۱۵:۰۰

گروه یک

  • گیتی پسند اصفهان۴ – ۳ شهروند ساری
    گل گیتی پسند:سعید احمد عباسی(۴)
    گل شهروند:بلال اسماعیلی رضا قنبری بهداد شیخ احمدی
    کارت زرد:وحید شفیعی(گیتی پسند)_مهدی قلیزاده(شهروند)
    📺پخش زنده از شبکه ورزش_ شبکه اصفهان
  • شهید منصوری قرچک۵ – ۲  مجتمع فردوس قم

گل منصوری:محمد طاهری(۳)_ بهروز عظیمی(۲)
گل فردوس:محمد رحمتی_روح الله ایثاری
اخراج:وحید ندری(فردوس)

  • اهورای بهبهان ۲ – ۲ کراپ الوند قزوین
    گل اهورا:رامین باباجانی(۲)
    گل کراپ:بهزاد عظیمی_محسن منتظمی
    حاشیه:در نیمه اول دقایقی به علت اعتراض دو تیم بازی متوقف شد
  • مس سونگون ۷ – ۰ ملی حفاری اهواز
    گل مس:مهدی دهقان نژاد(۲)_ فرهاد فخیم(۲)بابک نصیری محمدحسین درخشانی_سالار آقاپور
    گل حفاری:
    📺پخش زنده شبکه سهند
  • سن ایچ ساوه ۵ – ۴ بازار‌های کوثر اصفهان
    گل سن ایچ:رضا سپندار _ طاها نعمتیان فرشید نادری مهرداد کریمی_علی مروتی
    گل کوثر:احسان جزینی محمدرضا رحمان‌نیا کامبیز گمرکی(۲)
  • ایمان شیراز ۴ _ ۴  راگای شهر ری

گل ایمان:محسن عرب سعدی(۲) _ احسان قاسم نژادیان_علی عرب زاده
گل راگا:عارف بلوکی حمیدرضا ره انجام علی ابراهیمی_سعید تقی زاده

نتایج پایانی هفته سیزدهم لیگ برتر شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹/ساعت: ۱۵:۰۰

گروه یک

  • گیتی پسند اصفهان ۱۰ – ۱ اهورا بهبهان
    گل گیتی پسند:قدرت بهادری(۳)_سعید احمد عباسی(۳)_وحید شفیعی(۳)_مهران رضاپور
    گل اهورا:
    📺پخش زنده: شبکه اصفهان
  • شهروند ساری ۲ – ۷ مجتمع فردوس قم

گل شهروند:مراد ناظری_بهداد شیخ احمدی
گل فردوس:سید حسین رضوی(۲)_روح الله ایثاری(۲)_مجبتی نعمتی_ شهاب بشری دوست_علی میکائیلی

  • کراپ الوند ایرانیام ۱ – ۵ مقاومت البرز
    گل کراپ:مهدی جاوید
    گل مقاومت:سهیل جامدی(۲)_شهاب طالبی(۲)_مرتضی عزتی
    اخراج:سعید افشار(کراپ)
    📺پخش زنده: شبکه قزوین
  • مس سونگون ورزقان ۳ – ۰ ایمان شیراز

گل مس:بابک نصیری_سالار آقاپور_حمزه کدخدایی
گل ایمان:
📺پخش زنده: شبکه سهند

  • ملی حفاری اهواز ۵ – ۳ بازارهای روز کوثر اصفهان
    گل حفاری:امید خانی(۲)_محمد پیکان(۲)_سینا ممبینی
    گل کوثر:احسان جزینی(۲)_احسان فیروزپور
  • راگا شهرری ۰ – ۱ فرش آرا مشهد
    گل راگا:
    گل فرش آرا:بهمن جعفری

نتایج نهایی هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال جمعه_ ۱۵ اسفند_ ساعت ۱۵

  • اهورا بهبهان  ۳ – ۵ شهروند ساری
    گل اهورا:فخرالدین موسویمیلاد یوسفیسجاد مسیحی
    گل شهروند:بهداد شیخ احمدی(۲)رضا قنبری(۲)بلال اسماعیلی
  • مقاومت البرز ۲ – ۵ گیتی پسند اصفهان
    گل مقاومت:شهاب طالبی(۲)
    گل گیتی پسند:قدرت بهادریفرهاد توکلیسعید احمد عباسی(۳)
  • مصنوری قرچک ۴ – ۳ کراپ الوند
    گل منصوری:محمد نجف زنگی_مجبتی پارساپور
    گل کراپ:مسلم رستمی‌ها(۳)
  • ایمان شیراز ۲ – ۲ ملی حفاری اهواز
    گل ایمان:محمدرضا احمدی_علی عرب زاده
    گل حفاری:محمد پیکان_امید خانی
    اخراج:حمدالله قنواتی(حفاری)
  • فرش آرا مشهد  ۳ – ۲ مس سونگون
    گل فرش آرا:محسن محمدزاده(۲)_حامد عبداللهی
    گل مس:فرهاد فخیم_مهدی دهقان نژاد
    📺پخش زنده شبکه خراسان رضوی
  • سن ایچ ساوه_ راگا شهر ری(لغو شد)

برنامه ادامه مسابقات دور دوم لیگ برتر ۶ تیم برتر مرحله اول 

هفته اول چهارشنبه ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ – ساعت ۱۵

  • کراپ الوند – سن ایچ ساوه
  • گیتی پسند – مس سونگون
  • فرش آرا – مقاومت البرز

هفته دوم دوشنبه ۲۵ اسفند ماه ۹۹ ساعت ۱۵

  • گیتی پسند اصفهان – کراپ الوند
  • مقاومت البرز – سن ایچ ساوه
  • مس سونگون – فرش آرا مشهد

هفته سوم پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۶گ

  • کراپ الوند – مقاومت البرز
  • فرش آرا مشهد – گیتی پسند اصفهان
  • سن ایچ ساوه  – مس سونگون

هفته چهارم چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۰

  • فرش آرا مشهد – کراپ الوند
  • مس سونگون – مقاومت البرز
  • گیتی پسند – سن ایچ ساوه

هفته پنجم سه شنبه ۲۴ فروردین ماه ۱۴۰۰ – ساعت ۱۶

  • کراپ الوند – مس سونگون
  • سن ایچ ساوه – فرش آرا مشهد
  • مقاومت البرز – گیتی پسند اصفهان

هفته ششم یکشنبه ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۰ ساعت ۲۲

  • سن ایچ ساوه – کراپ الوند
  • مس سونگون – گیتی پسند اصفهان
  • مقاومت البرز – فرش آرا مشهد

هفته هفتم جمعه سوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ساعت ۲۲

  • کراپ الوند – گیتی پسند اصفهان
  • سن ایچ ساوه – مقاومت البرز
  • فرش ارا مشهد – مس سونگون

هفته هشتم پنجشنبه ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ساعت ۲۲

  • مقاومت البرز – کراپ الوند
  • گیتی پسند اصفهان – فرش آرا مشهد
  • مس سونگون – سن ایچ ساوه

هفته نهم پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ساعت ۲۲

  • کراپ الوند – فرش آرا مشهد
  • مقاومت البرز – مس سونگون
  • سن ایچ ساوه – گیتی پسند اصفهان

هفته دهم پنجشنبه ۲۳ اردیبشهت ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۶

  • مس سونگون – کراپ الوند
  • فرش آرا مشهد – سن ایچ ساوه
  • گیتی پسند – مقاومت البرز

افزودن دیدگاه