خوراکچی :تیم‌هایی که خاک فوتسال را خورده اند باید بیایند نه تیمی که چند سال می‌شود منحل شده و الان دوباره به یاد تیمداری در جهت منافع خود هستند.

0
290

سرمربی تیم فوتسال شهرداری قرچک گفت: تیم ما و تیم فودکا هر ۲ از بازیکنان با تجربه‌ای برخوردار هستند که همین موضوع بازی را بسیار سخت می‌کند.
محمود خوراکچی، سرمربی تیم فوتسال شهرداری قرچک درباره آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: قبل از آن که تمرینات تیم را شروع کنیم از بازیکنان و کادر فنی تست کرونا گرفتیم که خدا را شکر جواب همه منفی بود. تمرینات تیم ما منظم در حال انجام است و سال گذشته گفتم که قول قهرمانی یا صعود به لیگ برتر نمی‌ دهم.
وی درباره بازی با تیم فوتسال فودکا تهران در چارچوب رقابت‌های پلی آف، بیان داشت: اعضای شورای شهر و شهردار خیلی تلاش می‌کنند که این تیم به لیگ برتر صعود کند. ما بازی خیلی سختی با تیم خوب فودکا داریم و امیدوارم بتوانیم این تیم خوب تهرانی را شکست داده و به مرحله بعد صعود کنیم.
خوراکچی ادامه داد: تیم ما و تیم فودکا هر ۲ از بازیکنان با تجربه‌ای برخوردار هستند که همین موضوع بازی را بسیار سخت می‌کند.
سرمربی شهرداری قرچک همچنین درباره ۱۶ تیمی شدن مسابقات لیگ برتر گفت: اگر این اتفاق رخ دهد، عالی می‌شود. اما تیم‌هایی که خاک فوتسال را خورده اند باید بیایند نه تیمی که چند سال می‌شود منحل شده و الان دوباره به یاد تیمداری در جهت منافع خود هستند.
وی در پایان تصریح کرد: مخالف تیمداری استقلال و پرسپولیس نیستم، اما تیم‌هایی که چند سال در فوتسال تیم داری کرده اند بهتر است بیایند در لیگ برتر حضور داشته باشند.

افزودن دیدگاه