جابری: با رایزنی نبی، ایران در جام باشگاه‌های فوتسال جهان نماینده دارد/ بازیکنان مس سونگون و گیتی پسند باید تست کرونا بدهند

0
292

آرش جابری درباره اعلام زمان دقیق دیدارهای فینال لیگ برتر فوتسال، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: بازی‌ها در تاریخ‌های ۳۰ خرداد و ۶ تیر ماه برگزار می‌شود که اگر کار به بازی سوم کشیده شود، دو تیم در شهر کرمان به مصاف هم می‌روند.

وی درباره آغاز تمرینات تیم‌های مس سونگون و گیتی پسند اصفهان برای شرکت در فینال لیگ برتر امسال اظهار داشت: از روز شنبه به تیم‌ها مجوز تمرین دادیم، به شرطی که پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود و از بازیکنان خود تست کرونا بگیرند. این آزمایش‌ها باید به ستاد مبارزه با کرونا یا ایفمارک ارسال شوند.

سرپرست سازمان لیگ فوتسال در مورد زمان آغاز فصل آینده لیگ برتر بیان کرد: این رقابت‌ها را از شهریور آغاز می‌کنیم، اما زمان دقیق آن هنوز مشخص نشده است.

جابری درباره نحوه شرکت نمایندگان ایران در تورنمنت‌های بین‌المللی فوتسال تصریح کرد: تیم قهرمان در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت می‌کند و نایب قهرمان در جام باشگاه‌های جهان. با رایزنی نبی با متولیان برگزاری جام باشگاه‌های جهان، ایران امسال یک سهمیه در این رقابت‌ها خواهد داشت.

افزودن دیدگاه