شریف:برد پرگل مقابل نفت اتفاقی نبود/ استادیوم فوتبال فرقی با دیگر مراکز عمومی ندارد

0
239
فاطمه شریف

فاطمه شریف گفت: استادیوم فوتبال فرقی با سایر مراکز عمومی ندارد و شکسته شدن طلسم حضور بانوان در استادیوم آزادی را به فال نیک می‌گیریم.

فاطمه شریف در خصوص شرایط تیمش در لیگ برتر فوتسال بانوان ایران اظهار کرد: تمرینات در حال برگزاری است و شرایط خوبی داریم. امیدوارم بتوانیم در ادامه رقابت‌ها هم با کسب نتایج مطلوب به رتبه‌ای خوب دست یابیم. خوشبختانه در جدال قبلی توانستیم با نتیجه پرگل ۸ بر ۲ پیروز شویم که باید به بازیکنانم بابت این بازی خوب خسته‌نباشید بگویم. هر روز بهتر و هماهنگ‌تر از روز قبل می‌شویم و کسب نتایج خوب اتفاقی نیست.

وی در خصوص غایبان تیمش در ادامه رقابت‌های لیگ برتر تصریح کرد: این هفته استراحت داریم و فرصت خوبی برای ریکاوری داریم. خوشبختانه با تمام توان و بدون مصدوم تمرین می‌کنیم. برای رقابت بعدی نیز محرومی نداریم. هم‌اکنون با ۱۶ امتیاز از ۸ مصاف قبلی در رده سوم هستیم و امیدوارم بتوانیم در ادامه لیگ نیز جزو بالانشینان باقی بمانیم.

وی با اشاره به توقع از تیمش گفت: از ابتدا تاکید کردیم که فشارها روی تیم منطقی نیست و صرفا حضور ۲، ۳ ستاره مساوی با کسب نتیجه نیست. اگر تمرینات از روز نخست مثل این روزها بود، شک ندارم که بهتر هم نتیجه می‌گرفتیم. از روز نخست قول دادیم که تیمی در خور شان خراسان در مسابقات داشته‌باشیم.

شریف در رابطه با حضور زنان در ورزشگاه‌ها تصریح کرد: به نظر من این اتفاق باید با مدیریت صحیح خیلی زودتر از اینها اتفاق می‌افتاد. استادیوم فوتبال فرقی با دیگر مراکز عمومی ندارد و باید مکانی خانوادگی باشد. پیش از این در برخی دیدارهای فوتبال هم بانوان وارد ورزشگاه شدند و دیدیم که هیچ اتفاق بدی رخ نداد. خوشحالم که این موانع بالاخره برطرف شده و روندی خوب با فروش آزاد و بدون گزینش بلیت برای بانوان ایجاد شده‌است.

افزودن دیدگاه