باوجود اعتراض مربیان و بازیکنان ؛ توپ‌های لیگ برتر فوتسال در این فصل تغییر نمی‌کند !

0
392

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :

ماجرای توپ‌های لیگ برتر فوتسال هر هفته ابعاد جدیدی به خود می گیرد . بعد از اعتراض چند تیم در هفته های ابتدایی به کیفیت توپ های لیگ برتر اعلام شد که کادر فنی تیم ملی فوتسال قبل از لیگ ، این توپ ها را تایید کرده است . علی صانعی مدیر فنی تیم ملی فوتسال همان موقع اعلام کرد که کیفیت توپ هایی که در اختیار تیم ملی بود ، مناسب بوده است و مطمئن نیست الان توپ ها با همان کیفیت در اختیار باشگاه ها قرار گرفته باشد .

باوجود گذشت ۱۲ هفته از لیگ برتر فوتسال اما اعتراضات همچنان ادامه دارد و بعضی از مربیان و بازیکنان از اینکه کمیته فوتسال توجهی به ابتدایی ترین خواسته آنها ندارد ، گلایه دارند . این اعتراضات به جایی رسید که کمیته فوتسال نامه شرکت مربوط به این توپ که وظیفه تهیه توپ های لیگ را بر عهده دارد منتشر کرد . این شرکت در نامه خود اعلام کرده بود که توپ ها با فناوری روز ساخته شده و بازیکنان و مربیان با این کیفیت آشنایی ندارند . حتی از کشور فرانسه به عنوان یکی از کشورهایی که از این توپ ها استفاده می کند ، نام برده شده بود انتشار این نامه هم با تمسخر و کنایه بعضی از بازیکنان از جمله مهدی جاوید ملی پوش گیتی پسند مواجه شد . جاوید در صفحه شخصی خود روی عکس این نامه با کنایه نوشت : « لیگ فوتبال فرانسه ؟ پاری‌سن‌ژرمن ؟! »

جواد اصغری مقدم سرمربی تیم سن ایچ ساوه هم چندی پیش از مسئولان کمیته فوتسال به خاطر عدم توجه به کیفیت پایین توپ ها گلایه کرده و مسئولان را « خود رای » خوانده بود . این در شرایطی است که کمیته فوتسال همچنان روی استفاده از این توپ ها حداقل تا پایان فصل اصرار دارد و اراده ای برای تغییر این توپ ها نیست .

کاظم سلیمانی دبیر کمیته فوتسال در این خصوص گفت : ما نامه این شرکت را منتشر کردیم که نوشته بودند تمام توپ ها با کیفیت عالی و با دستگاه های روز دنیا ساخته می شوند و شاید چون بعضی از بازیکنان کمتر از آن استفاده کرده اند ، روی آن حساس شده اند ! اینکه حالا یکی دو نفر ایراد می گیرند را اطلاع نداریم .

وی در خصوص اینکه اغلب اهالی فوتسال از این توپ ها شاکی هستند ، تصریح کرد : ما امسال با این شرکت قرارداد داریم . اگر پسندیده نشد ، سال بعد همکاری خود را با این شرکت قطع می کنیم ولی امسال تا پایان لیگ همین توپ ها مورد استفاده قرار می گیرد !

دبیر کمیته فوتسال درباره اعتراض ملی پوشانی همچون مهدی جاوید گفت : ما توپ ها را چک کرده ایم . حتی کادر فنی تیم ملی یک ماه با این توپ ها کار و آنرا تایید کرد . همانطور که گفتم اگر اعتراضی باشد سال بعد توپ ها عوض می شود .

سلیمانی در رابطه با اینکه گفته می شود کمیته فوتسال در این موارد خودرای است ، خاطرنشان کرد : ما هر کاری می کنیم در هیات رئیسه فوتسال و حتی کمیته فنی مطرح می شود . هیچکس به صورت انفرادی تصمیم نمی گیرد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه