معرفی گروه A مسابقات جام باشگاههای آسیا ۲۰۱۸ !

0
741

مسابقات جام باشگاههای آسیا برای اولین با حضور ۱۶ تیم برگزار میشود .

واموس اندونزی :
شرکت در جام باشگاهها : ۱ بار
این تیم در سال گذشته بهترین پایان را در مرحله گروهی بازیها داشت . تیم واموس در سال گذشته در ویتنام به عنوان اولین تیم اندونزیایی در مسابقات جام باشگاههای آسیا شرکت کرد . این تیم با ثبت یک پیروزی و دوشکست و پس از تیمهای نفت الوسط عراق و الریان در جدول بازیها سوم شد و از صعود به مرحله بعدی باز ماند .
آنها سال گذشته علی عابدین بازیکن ایرانی که سابقه بازی در تیم گیتی پسند اصفهان را داشت به خدمت گرفتند . علی عابدین در ماه ژوئن این تیم را ترک گفت . آنها آندری کاستیوان را در اختیار دارند او با ۲۷ گل برترین گلزن لیگ اندونزی شده است . امسال این تیم میزبان مسابقات است و امیدهای زیادی برای حضو ر در مرحله نهایی مسابقات دارد .

ناگویا اوشن ژاپن :
حضور در جام باشگاههای آسیا : ۷ بار
بهترین نتیجه : قهرمانی سالهای ۲۰۱۱ ، ۲۰۱۴ ، ۲۰۱۶
این هشمین باریست که ناگویا اوشن در جام باشگاهها شرکت میکند . آنها در حال برنامه ریزی برای قهرمانی برای دهمین قهرمانی خود در لیگ ژاپن هستند اما سال گذشته این شریکر اوزاکا بود که مقام قهرمانی ژاپن دست یافت و راهی مسابقات جام باشگاهها شد . آنها در جام باشگاههای سال گذشته مقام سوم را بدست آوردند . چنبوری با غلبه بر این تیم در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۴ بر ۲ راهی دیدار فینال شدو این تیم در نهایت سوم شد . ناگویا اوشن در تلاش است که اشتباه سال گذشته خود را جبران کند و شروعی طوفانی را در برابر تیم دالیان چین داشته باشد .

دالیان چین :
حضور در جام باشگاههای آسیا : ۱ بار
دالیان چین برای دومین بار در جام باشگاههای آسیا شرکت میکند . تیم دالیان در سال ۲۰۱۶-۱۷ در مسابقات جام باشگاههای آسیا پس از تیمهای نفت الوسط و دیبا الحسن قرار گرفت و به مرحله بعد صعود نکرد . دالیان با تساوی یک بر یک مقابل دیبا الحسن فرصت حضور در مرحله بعد را داشت اما باخت با نتیجه ۵ بر ۱ مقابل تیم نفت الوسط باعث شد این تیم از صعود به مرحله بعد باز بماند . هدف آنها در جاکارتا حضور در مرحله حذفی مسابقات است .

ویکتوریا کالچ میانمار :
ویکتوریا برای اولین بار است که در جام باشگاههای آسیا شرکت میکند اما شش بازیکن آنها سابقه حضور در جام باشگاههای آسیا در سال گذشته را دارند . آنها میخواهند تیمهای گروه خود را شوکه کنند و ظاهری متفاوت را در این گروه از خود نشان دهند .

 

افزودن دیدگاه