یحیی زاده : تیمداری مدیران پارسیان قابل تمجید است !

9
8010

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از پایگاه خبری فوتسال ۲۰۲۰ :

سید محمد یحیی زاده سرمربی اسبق پارسیان و نایب رئیس فعلی هیات فوتبال شهرستان قدس اظهار داشت : در شرایطی که تیم های پرافتخاری مانند دبیری و تاسیسات دریایی به دلیل مسائل مالی از لیگ برتر کنار کشیدند تیمداری مدیران پارسیان قابل تمجید و تحسین است .

وی افزود : حضور دوست عزیزم آقای زندی پور را در شهرقدس به فال نیک میگیرم و برای ایشان و تیم پارسیان آرزوی موفقیت دارم قطعا با حضور ایشان و بازیکنانی که جذب شده اند پتانسیل قرار گرفتن در جمع ۸تیم برتر وجود دارد .

یحیی زاده که مدیریت مجتمع ورزشی الغدیر را نیز بر عهده دارد ، خاطرنشان کرد : با دستور آقای محمدی ریاست محترم اداره آموزش و پرورش همکاری کامل و لازم را با مدیران باشگاه پارسیان برای آماده سازی سالن الغدیر جهت میزبانی مسابقات انجام داده ایم و هیچ مشکلی بابت میزبانی نداریم .

سرمربی اسبق پارسیان در ادامه گفت : فلسفه تشکیل تیم پارسیان شناسایی و پیشرفت و حضور استعدادها و نیروهای شهرستان قدس و غرب استان تهران بود که امیدواریم که توجه ویژه ای به این آرمان مهم شود .

وی در پایان افزود : حمایت از تیم پارسیان وظیفه ی تک تک ماست و انشاالله با حمایت مردم فهیم شهرستان قدس نتایج مطلوب کسب گردد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

9 ديدگاه

افزودن دیدگاه