سرپرست تیم ملی : به کشوری می رویم که ویزای شنگن نخواهد !

0
586

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید احتمالا تیم ملی فوتسال به جای اسلوونی به کشوری سفر می‌کند که نیازی به ویزای شنگن نداشته باشد .
برگزاری بازی تدارکاتی تیم ملی فوتسال ایران با بلاروس در تالار هندبال و همچنین احتمال لغو سفر ملی پوشان به اسلوونی برای انجام بازی با این کشور ، در دو روز گذشته خبرساز شد .

سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی و عباس ترابیان رئیس کمیته فوتسال از امکانات نامناسب تالار هندبال گلایه کردند و این سالن را مناسب برگزاری دیدار با بلاروس نمی دانستند . ترابیان همچنین از عدم بازاریابی این مسابقه و وجود تبلیغات هندبالی دور زمین انتقاد کرده و گفته بود : « فوتسال در واقع مقابل روسیه برای هندبال بازی کرد . »

با این حال علی کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال نظر متفاوتی نسبت به اتفاقات اخیر فوتسال دارد . کفاشیان تاکید کرد : فدراسیون هندبال خودش گفته بود مشکلی با تبلیغات برای فوتسال ندارد و هر تبلیغی که می خواستیم می توانستیم بزنیم . آنها گفتند سالن در اختیار شماست و هر کاری خواستید انجام بدهید .

سرپرست کمیته فوتسال تاکید کرد : متاسفانه خودمان جایی را برای بازاریابی و اسپانسرینگ این مسابقه پیدا نکردیم . نمی شود این موضوع را گردن کسی انداخت بخصوص اینکه هندبال هم یک ریال سود نمی گیرد .

کفاشیان در خصوص احتمال لغو سفر تیم ملی فوتسال ایران به اسلوونی و کوتاهی کمیته تشریفات فدراسیون تصریح کرد : متاسفانه اقدامات مربوط به این بازی به تعطیلات ژانویه خورد و اینطور شد . معمولا برای گرفتن ویزای شنگن این مشکلات پیش می آید .

سرپرست کمیته فوتسال در پایان گفت : هر موقع برای ویزای شنگن اقدام کردیم به مشکل خوردیم . سعی می کنیم حالا یک کشور بدون شنگن برای تیم ملی فوتسال پیدا کنیم !

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه