ناظم الشریعه:لیگ نسبت به سال گذشته افت کرده است/لغو جام ملتها برای ایران بد شد/بعد از مرحله گروهی جلسه میگذاریم

0
85

ناظم الشریعه گفت: لغو مسابقات جام ملت‌ها برای ایران که چندین سال است در آسیا حرف اول را می‌زند، چندان جالب نیست.

محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان ، درباره سطح کیفی مسابقات این فصل لیگ برتر فوتسال اظهار کرد: با توجه به شرایط سختی که در یک سال گذشته به وجود آمده است و فعالیت تیم چیزی حدود ۱۱ ماه تعطیل بود، اما به نظر من سطح کیفی مسابقات لیگ امسال نسبت به سال گذشته افت کرده است. امسال تیم‌ها به ۲ گروه تقسیم شده اند و مجبور هستند هر ۵ روز یک بار به میدان بروند؛ به همین دلیل کیفیت بازی‌ها تا الان چندان چنگی به دل نزده است. در هر صورت مربیان و همکاران من در باشگاه‌ها تمام تلاششان را به کار گرفته اند تا بازی‌ها به همان شکل که مد نظر ما است، برگزار شوند.


بعد از لغو جام ملت‌ها، بهترین کار ادامه بازی‌های لیگ بود

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره تبعات لغو مسابقات جام ملت‌های آسیا تصریح کرد: در اصل لغو جام ملت‌های آسیا برای تیم ملی خیلی بد شد و ما نتوانستیم بازی رسمی خوبی با تیم‌های آسیایی انجام دهیم؛ همین موضوع کاملا به تیم ملی ضربه زده است. لغو جام ملت‌ها باعث شده است که انگیزه بازیکنان هم کم شود. به هر حال با توجه به شرایطی که پیش آمده است، بهترین کار این بود که بازی‌های لیگ را به شکل منظم برگزار کنیم.

لغو جام ملت‌های آسیا برای فوتسال ایران، خیلی بد شد

ناظم الشریعه ادامه داد: هنوز شرایط آماده سازی بازیکنان ایده آل نشده است. لغو مسابقات جام ملت‌ها نیز برای ایران که چندین سال در آسیا حرف اول را می‌زند، چندان جالب نیست. امیدوارم در هفته‌های پایانی شاهد بازی‌های زیباتری از همه تیم‌ها باشیم.

بعد از پایان مرحله اول لیگ با کمیته فوتسال و سازمان لیگ جلسه برگزار خواهیم کرد

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره برنامه‌های  آینده تیم ملی و همچنین بازی‌های دوستانه گفت: فعلا منتظر هستیم تا مرحله اول رقابت‌های لیگ به پایان برسد تا بعد از آن با کمیته فوتسال و سازمان لیگ جلسه‌ای برگزار کنیم و ببینیم برای آینده چه تصمیمی گرفته خواهد شد. فکر می‌کنم بعد از سال جدید، برنامه ریزی مناسبی را برای تیم ملی انجام خواهیم داد تا با دست پر به مسابقات جام جهانی برویم. کمیته فوتسال برنامه‌های لازم را برای تیم ملی تدارک دیده است و فکر می‌کنم بعد از سال جدید بتوانیم چند بازی دوستانه خوب انجام داده و با دست پر به مسابقات جام جهانی برویم.


قهرمانی در جام جهانی دور از دسترس نیست

ناظم الشریعه در پایان درباره توانمندی تیم ملی فوتسال کشورمان در رقابت‌های جام جهانی، بیان کرد: قهرمانی در جام جهانی دور از دسترس نیست و توقع از تیم ملی فوتسال ایران هم بسیار بالا است. به هر حال باید قبول کنیم با این شرایطی که الان تیم ملی دارد و نتوانسته‌ایم اردو و بازی دوستانه خوبی برگزار کنیم، قهرمانی در جام جهانی بسیار سخت است. در هر صورت ما و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال تمام تلاشمان را به کار خواهیم گرفت تا مانند دوره قبل، تیم ملی بتواند مقام مناسبی کسب کند.

افزودن دیدگاه