برترین های هفته هفتم توسط کارشناسان اخبار فوری فوتسال مشخص شدند!

0
111

اختصاصی اخبار فوری فوتسال, هفته هفتم لیگ یکی از عجیب ترین نتایج چند ساله اخیر رقم خورد و تیم پر ستاره گیتی پسند مقابل مقاومت البرز یک شکست قاطع را پذیرفت , این بازی که با نتیجه ۵ بر ۱ پایان یافت , نشان داد که فوتسال ایران چقدر ناب و زیباست .

در این دیدار هادی شجاع بارها دروازه مقاومت را نجات داد و از طرفی کیانوش شیرپور بازی خیره کننده و چشم نوازی را به نمایش گذاشت . هدایت خوب تیم توسط فرهاد کشاورز این نتیجه را برای مقاومت رقم زد تا این تیم سه نماینده در برترینهای هفته هفتم داشته باشد. مقاومت نشان داد که حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

در دیگر سوی تقابل مس سونگون و فرش آرا در یک دیدار ۶ امتیازی , علیرضا عسگری و فرهاد فخیم نقش بسزایی در پیروزی تیمشان مقابل فرش آرا داشتند و باعث شد که علیرضا عسگری نماینده مس در تیم برتر هفته باشد.

دیدار تیمهای سن ایچ ساوه و راگای تهران یکی دیگر از دیدارهای حساس این هفته بود که با برد و پیروزی سن ایچ به پایان رسید و نشان داد که تیم برتر هفته هفتم سن ایچ است.

شهروند ساری در دیداری نزدیک توانست تیم اهورا بهبهان را شکست دهد و اولین پیروزی این فصل خود را به دست آورد. در دیگر دیدار نیز ملی حفاری توانست تیم ایمان شیراز را شکست دهد و اولین پیروزی خود را به دست آورد که در این پیروزی شش گله , احمد مولاعلی نقش بسزایی داشت.

در دیدار دیگر و در یک شرایط جالب در حالیکه تیم کراپ با ۲ گل از حریف خود عقب بود و در حالیکه مهدی جاوید را نیز به دلیل اخرا ج از دست داد , این افشین کاظمی بود که با وجود سه نفره شدن تیمش مقابل شهید منصوری , گل سوم تیمش را برخلاف جهت بازی به ثمر برساند و بتواند سه امتیاز را برای تیمش پس از اضافه شدن به تیم کراپ و در اولین بازی خود بدست آورد.

بدین ترتیب برترین های هفته هفتم به شرح زیر هستند:

برترین تیم: سن ایچ ساوه

برترین میزبان: شهروند ساری

برترین مربی : فرهاد کشاورز (مقاومت البرز)

برترین داور هفته: محمود نصیرلو (دیدار تیمهای مس سونگون و فرش آرای مشهد)

برترین تیم هفته:

دروازه بان: هادی شجاع( مقاومت البرز)

عقب گیر:افشین کاظمی (کراپ الوند)

فلنک راست: کیانوش شیرپور (مقاومت البرز)

فلنک چپ: احمد مولا علی (ملی حفاری اهواز)

پیوت: علیرضا عسگری (مس سونگون)

افزودن دیدگاه