آشتیانی(سرمربی نامی نو):آنالیز کردیم و نیمه دوم به بازی برگشتیم

0
48

سرمربی تیم فوتسال نامی نو گفت: با آنالیزی که از حریف به دست آوردیم در نیمه دوم به بازی برگشته و در نهایت پیروز میدان شدیم.

مهناز آشتیانی امروز (جمعه، سوم بهمن ماه) پس از برد ۶ بر صفر تیمش در مقابل رودان در هفته دوم لیگ برتر فوتسال بانوان، اظهارکرد: با توجه به اینکه تیم رودان امسال از لیگ دسته یک به لیگ برتر صعود کرده است، حریف ناشناخته ای برای ما بود.

وی افزود: هرچند یک بر صفر از حریف عقب افتادیم، اما در ادامه به بازی برگشتیم و نیمه اول بازی را ۲ بر یک تمام کردیم، بین دو نیمه با آنالیزی که از تیم به دست آوردیم و صحبت هایی که با بازیکنان انجام شد نیمه دوم گل های بیشتری زدیم و ۶ بر یک پیروز شدیم.

سرمربی تیم نامی نو تصریح کرد: خوشبختانه در این بازی توانستیم نمایش خوبی داشته باشیم و عملکرد بازیکنان و به ویژه گلر ما در این بازی مشهود بود. تیم رودان با توجه به اینکه اولین تجربه لیگ برتری را دارند خوب بودند و حریف دست و پا بسته ای مقابل ما نبودند و قطعا در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

آشتیانی گفت: نامی نو امسال با استراتژی جدیدی در لیگ شرکت کرده و میانگین سنی بازیکنان پایین است و جوانگرایی کردیم، بنابراین هفته به هفته به هماهنگی بهتری خواهیم رسید و نتایج بهتری به دست خواهیم آورد.

افزودن دیدگاه