اختصاصی/خبیری:تیم اهورا بازی را مدام از جریان می انداخت/انتظار بیشتری از خودمان داریم

0
44

محسن خبیری سرمربی شهروند ساری پس از کسب اولین پیروزی تیمش در لیگ برتر به اخبار فوری فوتسال گفت:
بازی بسیار یک طرفه ای بود،پیش بینی هم کرده بودیم که بهبهان کامل دفاع بسته شده ای انجام دهد و دل به ضد حملات ببندد . این کار را هم بسیار خوب انجام میدهند و امروز هم همین کار را انجام دادند . خیلی خوب دفاع میکردند و ضد حمله میزدند که بچه های ما خیلی باهوش عمل کردند.

وی افزود:شاید در کل بازی ۲-۳تا ضد حمله خوردیم که یکی روی اتفاق و برخورد ۲ تا از بازیکنان خودمان به هم بود. ولی بچه ها بسیار صبورانه بازی کردند. گفته بودیم تمرکزشان را از دست ندهند و احساسی نشوند .بازی را اداره کردیم و خداراشکر بالای ۱۵-۱۶ موقعیت گل خلق کردیم و ۳ امتیاز بسیار مهم بود که توانستیم بگیریم.
خبیری در ادامه گفت:البته این تازه شروع راه ماست چراکه ما انتظارمان خیلی بالاتر است و انشالله در  نیم فصل دوم ثباتی که باید داشته باشیم را خواهیم داشت و بتوانیم خودمان را به بالای جدول نزدیک کنیم.
به داوران عزیز  خسته نباشید میگویم و تکرار میکنم کارشناسان باید نظر بدهند. ولی در مجموع بازی را خوب مدیریت کردند . فکر میکنم تیم اهورا در هر نیمه ۳-۴بار تایم را میگرفتند و داور خیلی خوب با آنها مدارا میکرد .زمانی که ما برای گل زدن فشار میاوردیم  بازی را از جریان می انداختند و بازی را میخواباندند .این کار باعث شد تیم مارا یک مقدار عصبی کند .
وی در پایان گفت: همه بازیکنان بهترین بودند ولی این نکته را هم بگویم دروازه بان ما با گرفتن  پنالتی تیم مارا در بازی نگه داشت و خیلی کمک کرد که بتوانیم این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

افزودن دیدگاه