برترینهای لیگ برتر در هفته ششم توسط کارشناسان اخبار فوری فوتسال مشخص شدند!

0
125

اختصاصی اخبار فوری فوتسال, هفته ششم با فرازو نشیب های فراوان پایان یافت و از زیبا ترین بازیهای این هفته دیدار تیمهای مقاومت البرز با کراپ الوند بود که تیم مقاومت بازی دو صفر باخته در نیمه اول با نتیجه ۵ بر ۲ در نیمه دوم عوض کرد و فرهاد کشاورز توانست نیمه مربیان را با تیم خوب خود به سود خود پایان دهد که همین امر باعث شد او به عنوان برترین مربی هفته ششم انتخاب شود , همچنین توحید لطفی کاپیتان تیم ملی زیر ۲۰ سال در دوسال قبل و بازیکن تیم ملی دیگر نفر برتر در هفته ششم از تیم مقاومت البرز برای بازی مهم هفته بین این تیم و کراپ الوند انتخاب شد.

در دیگر بازی زیبای ۶ امتیازی هفته , دیدار تیمهای فرش آرا مشهد و راگای تهران با حواشی همراه بود که در نهایت به سود تیم فرش آرا پایان یافت و بهمن جعفری با یک پاس گل و یک گل زیبا به عنوان یکی از برترینهای هفته ششم دست یافت.

در دیدار تیمهای اهورا بهبهان و گیتی پسند اصفهان این قدرت بهادری بود که باز هم با گلزنی , سه باره خود و هت تریک در این بازی جور تیم شمسایی را به دوش کشید و پایه گذار پیروزی تیمش مقابل اهورا شد.

فردوس قم در یک بازی مهم هفته ششم موفق شد شهروند ساری را به سه گل بدرقه کند از طرفی عملکرد خوب مجتبی نعمتی درون دروازه فردوس قم باعث شد این تیم با عملکرد خود در پیروزی تیمش سهم بسزایی داشته باشد.

در دیدار مهمی دیگر تیم کوثر اصفهان باز هم توانست در نیمه دوم حریفش را به زانو درآورد در این دیدار مقابل حفاری این کامبیز گمرکی بود که با زدن گل سوم تیمش به پیروزی این تیم مقابل حفاری کمک نماید.

در دیگر دیدار در یک بازی قابل پیش بینی , مس سونگون تیم ایمان سبز شیراز را با ۷ گل شکست داد تا یک نتیجه کاملا موازی با بحران در تیم ایمان را رقم بزند.

در مجموع برترین های هفته ششم به شرح زیر اعلام شدند:

برترین تیم : فرش آرا مشهد

برترین میزبان: فردوس قم

برترین داور: وحید سلیمانی (دیدار مقاومت البرز و کراپ الوند)

برترین مربی: فرهاد کشاورز (مقاومت البرز)

تیم برتر هفته ششم:

دروازه بان : مجتبی نعمتی (فردوس قم)

عقب گیر: توحید لطفی (مقاومت البرز)

فلنک: قدرت بهادری ( گیتی پسند اصفهان)

فلنک: بهمن جعفری (فرش آرا مشهد)

پیوت : کامبیز گمرکی (کوثر اصفهان)

ارسلان حسینی (اخبار فوری فوتسال)

افزودن دیدگاه