اختصاصی/مرتضایی:بازی نفس گیری بود/اگر کسی جز حفیظی داور بود اتفاق های عجیبی رخ میداد

0
67

مجید مرتضایی سرمربی فرش ارا پس از پیروزی برابر راگا به اخبار فوری فوتسال گفت:بازی بسیار نفس گیری بود .کسانی که این بازی را از تلویزیون تماشا کردن خیلی لذت بردند.
با توجه به اینکه ۳ بازیکن اصلی خود را نداریم،اما جوانها نشان دادند که چقدر لیاقت دارند.از یک دیدار ۶ امتیازی پیروز شدیم و جایگاه خود را تثبیت کردند.
از نظر من اگر کسی جز اقای حفیظی داور این میدان بود اتفاق هایی مانند دو هفته قبل برای ما رقم میخورد.بازی با کوثر داور تاثیر گذاشت.در ان بازی بدون توپ بازیکنان ما را زدند و توقع داشتیم داور حداقل تذکر میداد که این کار هم اتفاق نیفتاد.اما در این بازی اقای حفیظی بازی را به خوبی مدیریت کرد.در مورد هندی که تیم حریف گلایه داشت،اخطار اول درست بود،چون جلوی حمله حریف را گرفته بود.اما در مورد دوم داور به درستی کارت نداد.چون برخود توپ به دست کاملا مشکوک بود و نزدیک به کنترل با سینه بود اما فرصت حمله را از حریف نگرفته بود ضمن اینکه در یک صحنه بازیکن تیم حریف در نیمه اول کاملا مستحق اخراج بود اما این اتفاق نیافتاد . فکر میکنم داور برای دو تیم عادلانه قضاوت کرد و اشتباهات پیش آمده برای هر دو تیم یکسان بود.
همانطور که در نیمه اول صحنه مشکوک به خطای عمد و بدون توپ بازیکن حریف به اعتقاد تمامی بازیکنان و کادر فنی فرش آرا مستحق اخراج حریف بود در صحنه مشابه نیز تمامی کادر فنی حریف و بازیکنان این تیم اعتقاد داشتند که داور بایستی در آن صحنه بازیکن تیم ما را اخراج میکرد. اگر این صحنه ها تاثیری در بازی داشت برای هر دو تیم بود . در حالیکه ما به راحتی از کنار این مسئله گذشتیم .
در مجموع به تیم داوری این بازی خسته نباشید عرض میکنم و مطمئنم عدالت برای هر دو تیم به یکسان اجرا شد.

افزودن دیدگاه