بهادری:تصمیم گیرنده نهایی در خصوص مسابقات آسیایی فقط AFC است/ قطعا مانند هر سال برای قهرمانی آمدیم

0
54

بازیکن تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: تصمیم گیرنده نهایی در خصوص مسابقات آسیایی فقط AFC است، قطعا مانند هر سال برای قهرمانی آمدیم.

قدرت بهادری، بازیکن تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان، درباره سطح کیفی فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: مسابقات لیگ از نظر فنی مانند هر سال است. تیم گیتی‌پسند هم خوشبختانه در حال حاضر شرایط مناسبی دارد البته در ابتدا و به ویژه دو هفته نخست مسابقات عملکرد جالبی نداشتیم که علت آن هم تعطیلات اخیر کرونایی بود. به هر جهت بازی نکردن و تمرین نداشتن آن‌هم به مدت طولانی برای هر بازیکنی مشکل‌ساز می‌شود. ولی خوشبختانه رفته رفته بهتر شدیم و حتی در بازی با کراپ تقریبا بازی خوب و مناسبی انجام دادیم.

او با اشاره به بازی با شهروند ساری توضیح داد: شهروند ساری مجموعی از بازیکنان جوان و با تجربه است بنابراین هم شناخت‌شان از لیگ و تیم‌ها بالاست و هم قطعا بازیکنان جوان انگیزه زیادی دارند. قطعا این موارد عنوان شده می‌تواند یک تیم قوی و خوب را بسازد که به نظرم شهروند ساری هم این پتانسیل را دارد به ویژه که بازی هم در ساری است. اما قطعا ما هم مانند همه بازی‌های‌مان برای برد خواهیم رفت. گیتی‌پسند مهره‌های خوبی دارد و مانند هر سال این دوره هم برای قهرمانی در لیگ برنامه‌ریزی کرده است بنابراین تلاش خواهیم کرد نتیجه مورد نیازمان را هم در این بازی به دست بیاوریم.

عضو تیم ملی فوتسال در پایان در خصوص لغو مسابقات قهرمانی آسیا گفت: اتفاق خوبی نیست که تیم ملی بلاتکلیف باشد. ولی برگزاری و عدم برگزاری این مسابقات دست هیچ‌کس نیست و تصمیم گیرنده نهایی AFC است.

افزودن دیدگاه