برنامه و نتایج لیگ برتر فوتسال فصل ۹۹ – ۱۴۰۰

0
4373

هفته اول- چهارشنبه ۲۶ آذرماه – ساعت ۱۶:۰۰

گروه اول :

  • فردوس قم۳ –۳ کراپ الوند ایرانیان
    گل فردوس:روح الله ایثاری(۲)_حسین رضوی
    گل کراپ:مهدی جاوید_علی عابدین_امین نصرالله زاده
  • شهید منصوری قرچک ۴ – ۷ گیتی‌پسند اصفهان
    گل منصوری:محمد گراوند_محمد طاهری_ محمد نجف زنگی(۲)
    گل گیتی پسند:مسعود یوسف_قدرت بهادری(۳)_سعید احمد عباسی(۲)_مهدی رضا پور
    اخراج: وحید شفیعی(گیتی پسند)
  •  مقاومت البرز۱ -۲  اهورا بهبهان
    گل مقاومت:
    گل اهورا:مجتبی بامری_منصور رفیع

در این گروه شهروند استراحت دارد.

گروه دوم:

  • سن‌ایچ ساوه ۴ – ۳ مس سونگون ورزقان
    گل سن ایچ: علی مروتی(۲)_مهدی کریمی_رضا سپندار
    گل مس:میثم خیام (۲)_ فرهاد فخیم
  • بازارهای روز کوثر۱ – ۳ راگای تهران
    گل کوثر:موسی حسن‌دوست(گل به خودی)
    گل راگا:علی ابراهیمی_حمید ره انجام(۲)
  • فرش‌آرای مشهد ۱ – ۰ ایمان سبز شیراز
    گل فرش آرا:محسن محمدزاده
    گل ایمان :

در این گروه حفاری استراحت دارد

 

هفته دوم- سه شنبه ۲ دی ماه- ساعت ۱۵/۳۰

– گروه اول
  • اهورا بهبهان ۲ –۰ شهید منصوری قرچک
    گل اهورا:سجاد مسیحی_منصور رفیع نیا
    گل منصوری:
  • گیتی پسند اصفهان۳– ۳ فردوس قم
    گل گیتی پسند:علیرضا وفایی_قدرت بهادری_علی اصغر حسن راده
    گل فردوس:روح الله ایثاری(۲) – وحید ندری
    پخش زنده: شبکه اصفهان
  • مقاومت البرز ۵ – ۵ شهروند ساری

گل مقاومت:شهاب طالبی(۲)_کیانوش شیرپور(۲)
گل شهروند:مراد ناظری(۴)_بهنام فعال

  • کراپ الوند _ استراحت

 گروه دوم

  • ایمان شیراز ۲ – ۶ سن ایچ ساوه
    گل ایمان:محمدرضا رحمانیان _مرتضی کشاور
    گل سن ایچ:طاها نعمتیان(۲)_مهدی کریمی_علی مروتی(۲)_رضا سپندار
  • مس سونگون ۲ – ۰ بازار روز کوثر اصفهان
    گل مس:میثم خیام_محمد زارعی
    گل کوثر:
  • فرش آرا مشهد ۵ – ۳ ملی حفاری ایران اهواز
    گل فرش آرا : محسن محمدزاده_علی رستمی(۲)_مجید خزایی_امین مجیدی پور
    گل حفاری:احمد ملاعلی_رشید قلی پور(۲)
    پخش زنده شبکه خراسان رضوی

راگا تهران / استراحت

هفته سوم- یکشنبه ۷ دی ماه- ساعت۱۵/۳۰

– گروه اول

  • شهروند ساری۴ – ۴ کراپ الوند
    گل شهروند:مراد ناظری ۲ گل_بلال اسماعیلی_عرفان حسین زاده
    گل کراپ:بهزاد عظیمی_دانیال گیولی ۲ گل_مهدی جاوید
  • فردوس قم۵ – ۱ اهورا بهبهان
    گل فردوس:حسین رضوی_علی میکائیلی_مهدی کریمی_روح الله ایثاری_امیر حسین زینلی
    گل اهورا:هاشم شیر علی
  • منصوری قرچک۰ – ۳ مقاومت البرز
    گل مقاومت:داوود خسروی_شهاب طالبی ۲ گل
  • گیتی پسند/ استراحت

– گروه دوم

  • حفاری خوزستان۲ – ۴ راگا تهران
    گل حفاری:حسین فهیمی مقدم ۲ گل
    گل راگا:محمد کشاورز_محمد اسدشیر_ حمید رضا ره انجام_ مهرداد قنبرزاده
  • کوثر اصفهان۲ – ۱ ایمان شیراز
    گل کوثر:حمیدرضا یوسفی_احسان جزینی
    گل ایمان:محمدرضا رحمانیان
  • سن ایچ ساوه۳ – ۳ فرش آرای مشهد
    گل سن ایج:علی مروتی_مهدی کریمی_پژمان بهادیوند
    گل فرش آرا:امین مجیدی پور_ گل به خودی(کریمی)_ محمد بیضایی نژاد
    اخراج: مهدی کریمی
  • مس/استراحت

نتایج نهایی هفته چهارم لیگ برترجمعه ۱۲ دی ۱۳۹۹ ساعت: ۱۵:۳۰

  • گروه اول
  • گیتی پسند اصفهان۴ – ۳ کراپ الوند(ساعت ۱۵.۱۵)
    گل گیتی پسند: قدرت بهادری(۲)_علیرضا وفایی_علی اصغر حسن زاده
    گل کراپ: بهزاد عظیمی(۳)
    اخراج سپهر محمدی و محمدرضا سنگ سفیدی از گیتی پسند
    📺شبکه‌‌های ورزش و اصفهان
  • شهید منصوری قرچک ۵  – ۳ شهروند ساری
    گل منصوری:علی رهنما_سروش احمدنیا ۲ گل _محمد گراوند_اسماعیل وطنخواه
    گل شهروند: علی اکرمی_طاها مرتضوی_عرفان حسین زاده
  • مقاومت البرز ۳ – ۰ مجتمع فردوس قم
    گل مقاومت:شهاب طالبی_مرتضی عزتی
    گل فردوس:

اهورا بهبهان / استراحت

  • گروه دوم:
  • – مس سونگون۶ – ۲ راگا تهران
    گل مس: فرهاد فخیم(۲)_بابک نصیری_سالار آقاپور_سعید تقی زاده_علیرضا عسگری
    گل راگا:محمدرضا اسدشیر_محمدرضا ره انجام
  • سن ایچ ساوه ۹ – ۵  ملی حفاری اهواز
    گل سن ایچ:نادر حنیفی(۲)_علی مروتی(۲)_طاها نعمتیان_پژمان بهادیوند_رضا سپندار(۲)_سینا پرکاس
    گل حفاری:احمد ملاعلی(۳)_حسین فهیمی مقدم_فرید نمازی
  • فرش آرا مشهد۴ – ۴  کوثر اصفهان
    گل فرش آرا: حامد عبدالهی(۲)_مجید خزایی_علی رستمی
    گل کوثر: کامبیز گمرکی(۲)_احسان فیروزپور(۲)
    اخراج نوید بخش از کوثر اصفهان
    📺شبکه خراسان رضوی

ایمان شیراز / استراحت

  • نتایج هفته پنجم پنجشنبه ۱۸ دیماه/ساعت: ۱۵:۳٠

گروه اول:

  • شهروند ساری۴  – ۴ گیتی پسند اصفهان (ساعت ۱۴:۰۰)
    گل شهروند:بلال اسماعیلی۲ گل_طاها مرتضوی_رضا قنبری
    گل گیتی پسند:فرهاد توکلی ۳ گل_سعید احمد عباسی
    اخراج:رامین طالبی(مربی شهروند)_حمید مشیری(تدارکات گیتی پسند)
  • فردوس قم ۱-  ۴ شهید منصوری قرچک
    📺پخش زنده: شبکه نور _ قم
    گل فردوس:ناصر اطمینان
    گل منصوری:ابوالفضل حسینی_سعید قلندری ۲ گل_اسماعیل وطنخواه
  • کراپ الوند ایرانیان ۵ – ۰ اهورا بهبهان
    گل کراپ:مهدی جاوید ۳ گل_مهران عالیقدر _محسن فرهمند
    گل اهورا:
    📺پخش زنده: شبکه قزوین

مقاومت البرز / استراحت

— گروه دوم

  • ملی حفاری اهواز۳ –  ۳ مس سونگون
    گل حفاری:احمد ملاعلی_حسین فهیمی مقدم_سینا ممبینی
    گل مس:میثم خیام_بابک نصیری_حمزه کدخدایی
  • بازارهای روز کوثر اصفهان ۲ – ۷ سن ایچ ساوه
    گل کوثر: مراد ناظری_کامبیز گمرکی
    گل سن ایچ:علی مروتی_مهدی کریمی ۴گل_پژمان بهادیوند_مهرداد کریمی ۲ گل
    اخراج: سیف اصفهانی (دروازه‌بان کوثر اصفهان)
    کارت زرد:جواد اصغری مقدم(سرمربی سن ایچ)
    📺پخش زنده: شبکه اصفهان
  • راگا تهران ۵  – ۱ ایمان شیراز

گل راگا: حمیدرضا ره انجام ۳ گل_محمدرضا محبی_موسی حسن دوست
گل ایمان:نجفیان
📺پخش زنده: شبکه ورزش

فرش آرا مشهد / استراحت

هفته ششم-چهارشنبه ۲۴ دی ماه- ساعت ۱۵

-گروه یک

  • اهورا بهبهان۱  – ۳ گیتی پسند اصفهان
    گل اهورا:هاشم شیرعلی
    گل گیتی پسند:قدرت بهادری ۳گل
  • فردوس قم ۳ – ۱ شهروند ساری
    گل فردوس:شهاب بشری دوست_وحید ندری_مجتبی نعمتی
    گل شهروند:بلال اسماعیلی
    📺پخش زنده شبکه قم
  • مقاومت البرز ۵ – ۲  کراپ الوند
    گل مقاومت:سهیل جامدی_مهدی نوروزی_توحید لطفی ۲گل_شهاب طالبی
    گل کراپ:بهزاد عظیمی_مهدی جاوید

گروه دو

  • ایمان شیراز  ۰ – ۷ مس سونگون
    گل ایمان:
    گل مس:حمزه کدخدایی_میثم خیام_سالار آقاپور ۲گل_مصطفی نعمت‌وند_بابک نصیری_علیرضا عسگری
  • بازارهای کوثر ۵ – ۲ ملی حفاری خوزستان
    گل کوثر:مسعود گیاهچی_احسان جزینی_کامبیز گمرکی_احسان فیروزپور_محمد نویدبخش
    گل حفاری:سعید ممبینی_هومن یعقوبی نژاد
  • فرش آرا مشهد۲ – ۱ راگا تهران
    گل فرش ارا:اکبر کاظمی_بهمن جعفری
    گل راگا:محمد اسدشیر
    📺پخش زنده شبکه خراسان رضوی

هفته هفتم لیگ برتر فوتسال سه شنبه _ ۳۰ بهمن ۹۹ ساعت ۱۵

  • گروه اول:
  • شهروند ساری۲ – ۱اهورا بهبهان
    گل شهروند:بهداد شیخ احمدی_بلال اسماعیلی
    گل اهورا:سجاد مسیحی
    کارت زرد:میلاد یوسفی فرد(اهورا)
  • گیتی پسند اصفهان ۱ – ۵ مقاومت البرز
    گل گیتی پسند:فرهاد توکلی
    گل مقاومت:کیانوش شیرپور(۲)_ مهدی نوروزی_مرتضی عزتی_سهیل جامدی
    📺پخش زنده شبکه اصفهان_ ورزش
  • کراپ الوند ۳ – ۲ منصوری قرچک
    گل کراپ:مهدی جاوید_سعید افشاری_افشین کاظمی
    گل منصوری:فرزین مهری_محمد نجف زنگی
    اخراج:مهدی جاوید(کراپ الوند)
    📺پخش زنده شبکه قزوین

فردوس قم/ استراحت

  • گروه دوم
  • حفاری خوزستان۶ – ۲ ایمان شیراز
    گل حفاری:فرشاد کلاه کج_امید خانی_حمید ملاعلی(۲)_محمد پیکان_حسین فهیمی
    گل ایمان:احسان قاسم نژادیان_محمدرضا احمدی
  • مس سونگون ۵ – ۳ فرش آرا مشهد
    گل مس:علیرضا عسگری(۲)_فرهاد فخیم(۲)_سالار آقا پور
    گل فرش آرا:علی رستمی_علی ابراهیمی_مجید خزایی
  • راگا شهر ری ۲ – ۴ سن ایچ ساوه
    گل راگا:حمیدرضا ره انجام(۲)
    گل سن ایچ:پژمان بهادیوند(۲)_رضا سپندار_طاها نعمتیان
    اخراج:محمد اسدشیر

کوثر اصفهان/استراحت

افزودن دیدگاه