نمایش درخشان طیبی در فوتسال پرتغال!

0
223

به گزارش اخبار فوری فوتسال,در نخستین و حساس‌ترین مسابقه هفته یازدهم لیگ برتر پرتغال که به دربی لیسبون و فوتسال این کشور شهرت دارد، تیم فوتسال بنفیکا در حالی که حسین طیبی را در جمع ۵ بازیکن اصلی خود در ابتدای بازی داشت، مهمان اسپورتینگ بود.

یاران طیبی که همانند اسپورتینگ لیسبون طی ۱۰ هفته اخیر لیگ برتر فوتسال پرتغال به برتری رسیده بودند ولی به دلیل تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم قرار داشتند، به دنبال برتری در این بازی دشوار در زمین اسپورتینگ لیسبون بودند تا بالاتر از این تیم بایستند که تقابل آنها برنده نداشت.

مسابقه جذاب بین اسپورتینگ و بنفیکا در حالی با تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید که ستاره ایرانی بنفیکا نقش موثری در کسب یک امتیاز ارزشمند تیمش و شکست‌ناپذیری مقابل بهترین خط حمله لیگ برتر فوتسال پرتغال داشت.

در شرایطی که این بازی با نتیجه ۲ بر ۲ در جریان بود، بنفیکا در دقیقه ۳۴ روی کار تیمی و پاس‌های سریع از سمت چپ زمین حمله‌ای تدارک دید که پاس به بیرون و پشت محوطه را حسین طیبی بدون مکث و با شوت روی پای تماشایی زد تا توپ پس از اصابت به تیرک افقی وارد دروازه اسپورتینگ شود و بنفیکا با یک گل پیش بیفتد.

ورزش سه

افزودن دیدگاه