سرمربی تیم زنان مس رفسنجان: همه در فوتسال بلاتکلیف هستند

0
217

سرمربی تیم فوتسال زنان مس رفسنجان گفت: به‌نظر می‌رسد که مسوولان فدراسیون فوتبال با فوتسال مشکل دارند. نمی‌دانم مشکل این رشته چیست که در بخش مردان و زنان همه بلاتکلیف هستند.

عاطفه رضایی فصل گذشته پس از قهرمانی تیم مس رفسنجان در لیگ برتر فوتسال زنان عنوان کرد که در در فصل جدید هدایت این تیم را برعهده نمی‌گیرد و نیاز به استراحت دارد اما او روز پنجشنبه  اظهار داشت که شرایطی پیش آمد تا دوباره با مس رفسنجان به توافق برسد و هدایت این تیم را بر عهده بگیرد اما فعلا با باشگاه قراردادی نبسته است.

او درخصوص ترکیب تیم رفسنجان در فصل جدید گفت: سه بازیکن با باشگاه به توافق مالی نرسیدند و این تیم را ترک کردند و اکنون با سه بازیکن دیگر مذاکره کردیم اما هنوز به توافق ۱۰۰ درصدی نرسیدیم.

سرمربی مس رفسنجان با بیان اینکه لیگ فوتسال زنان بلاتکلیف است، افزود: اکنون تصمیم‌گیری در زمینه ترکیب تیم و حتی برنامه ریزی هدفمند به دلیل بلاتکلیفی لیگ دشوار است. هر چند که بازیکنان در منزل به صورت انفرادی تمرین‌های بدن‌سازی انجام می‌دهند.

رضایی اضافه کرد: در حال حاضر لیگ هندبال و بسکتبال که رشته‌هایی پربرخورد هستند به صورت مرتب برگزار می‌شود اما چرا تکلیف فوتسال مشخص نیست. به نظر می‌رسد که مسوولان فدراسیون با فوتسال مشکل دارند. نمی‌دانم دقیقا مشکل فوتسال چیست که هم در بخش مردان و نیز زنان اینگونه بلاتکلیف هستیم.

وی ادامه داد: با مسولان سازمان لیگ هم چندین بار تماس گرفتیم اما عنوان کردند که ستاد مبارزه با کرونا اجازه برگزاری لیگ برتر را نمی‌دهد. الان هم اعلام کردند تا زمانی که تکلیف لیگ مردان مشخص نشود، تکلیف لیگ زنان مشخص نخواهد شد. اگر هم تصمیمی برای برگزاری لیگ برتر داشته باشند، ۱۴ روز بعد از کسب مجوز فعالیت‌های تمرینی ما شروع می‌شود و پس از آن لیگ دسته یک را باید برگزار کنند تا تکلیف چهار تیم صعود کننده به لیگ برتر مشخص شود تا به ما بتوانیم در مسابقات بازی کنیم. اینگونه که پیش می‌رویم باید یکسال صبر کنیم.

رضایی درخصوص افزایش دستمزد بازیکنان یادآور شد: بازیکنان ما در فصل گذشته ۲۰ میلیون دریافت می‌کردند. دستمزدهای فوتسالیست‌ها نسبت به شرایط و تورم اقتصادی افزایش یافته است زیرا دستمزدهای پایین جوابگوی زندگی آنان نیست. همواره قراردادهای فوتسالیست‌ها پایین است و در هر فصل باشگاه ۳۰ درصد به دستمزد آنان اضافه می‌کند و ما نیز با احتساب قهرمانی و شرایط اقتصادی ۷۰ درصد به قرارداد آنان افزودیم.

وی خاطرنشان کرد: دفاع از قهرمانی سخت‌تر از قهرمان شدن است. ما سعی می‌کنیم در آرامش به هدف خود برسیم و تیم را به گونه‌ای ببندیم تا دوباره به سکوی قهرمانی برسیم.

افزودن دیدگاه