لک:امانی اگر میماند بازی کمی به او میرسید/منتظر شفاف سازی امانی هستم

0
149

رضا لک در مورد آخرین وضعیت تیم تازه لیگ برتری شده کراپ الوند ایرانیان اظهار داشت: از ماه گذشته تمرینات خود را آغاز کرده‌ و بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند. اکنون به فکر انجام بازی‌های تدارکاتی هستیم تا در زمان شروع مسابقات، در بهترین شرایط قرار بگیریم.

سرمربی کراپ الوند در خصوص جدایی رضا امانی از این تیم گفت: بخش زیادی از بازیکنان، پیش از ورود من قرارداد خود را نهایی کردند. بعد از چند جلسه تمرین، متوجه شدم اگر در جمع بازیکنان کراپ قرار بگیرد، بازی کمی به او می‌رسد و به همین دلیل به صورت مستقیم این موضوع را با او مطرح کردم.

وی افزود: امانی ابتدا قصد ماندن در تیم را داشت اما در ادامه با مذاکراتی که انجام داد، تصمیم بر جدایی گرفت و بر سر مبلغ دریافتی با مدیران باشگاه به توافق نرسید. وی ۵۰ درصد از قرارداد خود را همان ابتدا دریافت کرده بود. فکر نمی‌کنم در هیچ باشگاهی پیش از شروع مسابقات این مبلغ پرداخت شود که نشان از احترام به وی بوده است.

لک در پاسخ به این سوال که امانی در مصاحبه خود صحبت هایی علیه شما انجام داده است، گفت: تا زمانی که در تمرینات ما حضور داشت، با احترام با او برخورد کردیم و هیچ تفاوتی با سایر بازیکنان نداشت. فقط با صداقت با او برخورد کردم تا در ادامه برایش مشکلی ایجاد نشود اما گفته اگر شفاف‌سازی کند، بسیاری از افراد رسوا می شوند. حتی در اظهار نظری گفته به خاطر کادو تولد برخی از اعضای کادر فنی، به بازیکن بازی می دهند. امیدوارم در این دو مورد شفاف سازی کند تا خود ما بفهمیم منظور او چه بوده است.

لک افزود: روابط بین جامعه فوتسال باید در بهترین شرایط باشد و همه برای پیشرفت این ورزش کمک کنیم. به همین دلیل نمی خواهم دلخوری ها بیشتر شود. فقط از امانی درخواست می کنم شفاف صحبت کند.

وی در خصوص مصدومیت علیرضا رفیعی پور بازیکن ملی پوش گفت: متاسفانه در دیدار اول تیم ملی برابر ازبکستان دچار مصدومیت شد. در مرحله اول، پزشکان آسیب‌دیدگی زانوی او را تشخیص دادند و به دلیل التهاب باید ۱۰ روز فیزیوتراپی انجام دهد تا پس از آن مشخص شود که مصدومیت او دقیقا چیست و چه مدت دور خواهد بود.

افزودن دیدگاه