ناظم‌الشریعه: نمی‌دانم کجا کرونا گرفتم/ امیدوارم بازیکنان تیم ملی به این ویروس مبتلا نشده باشند

0
37

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران ، در خصوص ابتلایش به ویروس کرونا اظهار داشت: پس از بازگشت از اردوی ازبکستان به دلیل علائمی که داشتم، تست کرونا دادم که در نهایت جواب آزمایش مثبت اعلام شد.

وی در ادامه در خصوص اینکه به جز وی چه اشخاص دیگری در کادر فنی یا اعضای جامعه فوتسال به کرونا مبتلا شده‌اند، تصریح کرد: داود پرهیزکار رییس کمیته فوتسال، میشل پطروس مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی و جلیل دوران مربی بدنساز‌ تیم ملی هم دارای علائم بیماری کرونا هستند.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران پیرامون شرایط دستیارش، افزود: از میان آنها پاسخ تست پطروس مثبت بوده و حال او چندان مساعد نیست. امیدوارم هیچ یک از بازیکنان تیم ملی به کرونا مبتلا نشده باشند.

ناظم‌الشریعه در مورد اینکه کجا به ویروس کرونا مبتلا شده است، گفت: نمی‌دانم کجا این ویروس را گرفتم، مشخص نیست در سفری که برای دیدار دوستانه به ازبکستان برای بازی با تیم ملی فوتسال این کشور سفر کرده بودیم به کرونا مبتلا شدم یا جای دیگر.

وی در پایان  خاطرنشان کرد: در حال حاضر مشخص نیست آیا بازیکنان هم کرونا گرفته‌اند یا نه. برخی دیگر از اعضای کادر فنی هم مشکوک به کرونا هستند اما پاسخ تست آنها نیامده است.

افزودن دیدگاه