دست به دست شدن دوباره نام نماینده قم در لیگ برتر

0
134

فوتسال قم در ۲۱ دوره قبلی مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های ایران نام‌های متفاوتی از جمله فراز، ارم‌کیش، کیش‌ایر، صبا، ماهان‌تندیس، آتلیه‌طهران، یاسین‌پیشرو و سوهان محمد سیما را تجربه کرده و حالا با نام جدید مجتمع فردوس به مصاف رقبا خواهد رفت.

در حالی که قمی‌ها در دو دوره قبلی مسابقات لیگ برتر فوتسال ایران شاهد حضور تیم سوهان محمد سیما قم در لیگ برتر بودند، این تیم در مسابقات فصل ۱۳۹۹ لیگ برتر با نام مجتمع تجاری فردوس رو در روی حریفان قرار می‌گیرد تا از اعتبار فوتسال قم در بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی ایران دفاع کند.

تصمیم‌گیری راجع به تغییر نام نماینده فوتسال قم از سوهان محمد سیما به مجتمع تجاری فردوس در جلسه هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن طلاب رزمنده با نام مجتمع تجاری مسکونی فردوس انجام و مقرر شد این شرکت به مدت دو فصل حامی نماینده فوتسال قم در لیگ برتر کشور باشد.

پس از این جلسه قرارداد همکاری طرفین با حضور رسول قلی‌زاده مالک تیم لیگ برتری فوتسال قم به امضاء رسید و تا در فاصله حدود سه هفته به شروع فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور سرانجام تکلیف نماینده استان قم مشخص شده و این تیم در دو فصل متوالی با نام فردوس در مسابقات حضور یابد.

بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی کمیته فوتسال ایران، قرار است دیدارهای فصل ۱۳۹۹ لیگ برتر فوتسال ایران با حضور ۱۴ تیم از اول آبان ماه آغاز شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و همچنین در پیش بودن بازی‌های تیم ملی در جام ملت‌های آسیا، این لیگ در دو گروه برگزار می‌شود و از هر گروه سه تیم به مرحله پلی‌آف می‌روند.

تیم لیگ برتری فوتسال قم که قرار است با نام جدید فردوس در لیگ حضور یابد، طبق برنامه سازمان لیگ فوتسال نخستین مسابقه خود را اول آبان ماه برابر تیم تازه راه یافته به لیگ برتر یعنی کراپ الوند برگزار می‌کند.

افزودن دیدگاه