به علت عدم دریافت مطالبات،احتمال تغییرات در کادر فنی تیم ملی

0
62

مربیان تیم ملی فوتسال کشورمان ماه‌هاست مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند و این موضوع ممکن است به تغییرات جدید در کادر فنی این تیم منجر شود.

محمد هاشم‌زاده به دلیل عدم دریافت مطالبات سالیان اخیر خود از فدراسیون فوتبال، از حضور در کادر فنی تیم ملی فوتسال کناره‌گیری کرد و به احتمال فراوان به عضویت باشگاه گیتی‌پسند اصفهان درمی‌آید. پیش‌تر فیزیوتراپیست تیم ملی هم به خاطر مسائل مالی، از ادامه همکاری با این تیم انصراف داده بود.

این در حالی است که تمامی مربیان تیم ملی فوتسال شرایطی مشابه هاشم‌زاده دارند و مدت‌هاست که مطالبات خود را از فدراسیون فوتبال دریافت نکرده‌اند. موضوعی که آنها بارها در جلسات خود با فدراسیون‌نشینان درباره آن صحبت کردند و فقط وعده شنیدند.

در فاصله حدود دو ماه تا آغاز مسابقات جام ملت‌های آسیا، اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال بابت عدم توجه به این تیم و نیز عدم دریافت مطالبات خود به شدت ناراحت و گلایه‌مند هستند. اتفاقی که بعید نیست منجر به ایجاد تغییرات جدیدی در ترکیب مربیان تیم ملی و از دست رفتن قهرمانی مجدد آسیا شود.

فوتسال رشته‌‌ای است که همیشه زیر سایه فوتبال بوده و مشکلات مالی با وجود کسب بهترین عناوین تیمی در ورزش ایران، همچنان مورد بی‌مهری مدیران قرار دارد.

افزودن دیدگاه