کویت درخواست میزبانی جام ملت‌ها را داده در حالیکه از حضور در تورنمنت ایران انصراف داد!

0
41

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: کویت در حالی درخواست میزبانی جام ملت‌های آسیا را داده که از حضور در تورنمنت ایران انصراف داده و این موضوع بسیار عجیب و کمیته فوتسال باید پیگیری کند.

سیدمحمد ناظم الشریعه در حاشیه مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتسال در تبریز در مورد برگزاری لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: شب گذشته جلسه هیئت رئیسه به خوبی برگزار شد و تعامل بسیار خوبی در آن جلسه بین سازمان لیگ و کمیته فوتسال باشگاه‌های لیگ برتری انجام گرفت.

 وی افزود:لیگ برتر فوتسال ایران باید پویا و با کیفیت برگزار شود چون ایران یکی از قدرت های فوتسال جهان است، این موضوع زمانی عملی می‌شود که تمامی باشگاه‌های لیگ برتری از شرایط خوبی از نظر اقتصادی و زیرساخت لازم برخوردار باشند.

سرمربی تیم ملی در خصوص سبک برگزاری مسابقات لیگ برتر در دو گروه هفت تیمی گفت: هیچکدام از ستادهای مبارزه با کرونا در سطح استان‌ها با برگزاری مسابقات به صورت مجتمع موافقت نکردند، اما به خوبی می‌دانم با برگزاری به این شیوع هزینه‌های باشگاه‌ها زیاد می‌‌شود اما چاره‌‌ای نداریم. این شیوع برگزاری ( دو گروه هفت تیمی) بهترین کار ممکن در شرایط کنونی است و امیدوارم هرچه سریعتر لیگ‌ برتر آغاز شود تا بار دیگر شاهد رونق رشته فوتسال در کشور باشیم و بازیکنان تیم ملی نیز در شرایط تمرین و بازی قرار بگیرند.

سرمربی تیم‌ملی در پاسخ به این سوال که، چه برنامه‌ای برای برگزاری اردو و بازی دوستانه دارید، بیان کرد: تا به حال چند اردو برگزار کرده‌‌ایم اما چندین بار اردوهای تیم ملی به دلایل مختلف لغو شده است، طبق برنامه قبلی قرار بود هفته آخر شهریورماه اردویی برگزار کنیم اما با توجه به برنامه قبلی و کمک به باشگاه‌‌‌ها و شروع لیگ در مهرماه این اردو را لغو کردیم.

ناظم الشریعه افزود: در حال حاضر نیز منتظر خواهیم بود تا ببینیم طی دو هفته آینده تمرینات باشگاه‌ها آغاز می‌شود با خیر؟ در صورتی که این اتفاق رقم نخورد اردوی برای بازیکنان تیم ملی برگزار خواهیم کرد در غیر اینصورت بازیکنان باید در اختیار باشگاه‌های خود باشند، در خصوص بازی‌های دوستانه باید بگویم سه دعوتنامه داریم که با توجه به مشخص نبودن تاریخ دقیق شروع لیگ برتر وجام ملتهای فوتسال نمی‌‌توانیم تصمیم نهایی بگیریم و فکر می‌کنم طی روزهای آینده تکلیف جام ملت‌ها مشخص شود.

وی گفت: در شرایط کنونی کار برای تیم ملی بسیار سخت شده، امیدوارم تکلیف جام ملت‌ها مشخص شود تا ما بدانیم چه کاری برای تیم ملی باید انجام دهیم. کشور کویت در حالی درخواست میزبانی جام ملت‌ها را داده که از حضور در تورنمنت ایران انصراف داد این موضوع برای من بسیار عجیب و کمیته فوتسال باید پیگیری کند که چرا از حضور در تورنمنت کیش انصراف دادند.

افزودن دیدگاه