رویای شیر بیگی به واقعیت پیوست

0
118

سارا شیربیگی ستاره تیم ملی فوتسال بانوان ایران و خانم گل فوتسال آسیا در پستی اینستاگرامی پرده از اولین رویای خود در دوران حرفه‌ای ورزشی خود برداشت؛ او در این پست از سال‌های آغازین فوتسالی‌اش یاد کرده و گفته بعد از سه سال تجربه بازی در سطح حرفه‌ای فوتسال، اولین رویای خود را رسیدن به پنج کفش طلای لیگ برتر فوتسال ایران ترسیم کرده است که معادل شماره پیراهن اوست و همه تلاش خود را به کار بسته تا بتواند به این رویای غیرممکن رنگ واقعیت بخشد.

شیربیگی که حدودا ۶ ماه است به دلیل مصدومیت از ناحیه مینسیک خارجی از آمادگی دور است و نتوانست برای تیم خود هیات فوتبال خراسان رضوی در مرحله نیمه نهایی درخشان حاضر شود و مشهدی‌ها بار دیگر دست‌شان از جام قهرمانی کوتاه ماند، به تازگی زانوی خود را به تیغ جراحان سپرده است و فعلا در حال گذراندن دوران نقاهت است.

او که به واسطه درخشش فوق‌العاده‌اش در خط حمله تیم‌هایی که برای آن‌ها به میدان رفته لقب “ماشین گلزنی” را یدک می‌کشد، در سال ۲۰۱۹ یکی از ۱۰ نامزد نهایی کسب عنوان برترین فوتسالیست زن جهان شد و در نهایت توانست ششمین بازیکن برتر سال شناخته شود.

اما این ستاره ۲۹ ساله کرمانشاهی هر چند در راه رسیدن به قهرمانی با تیم هیات فوتبال خراسان رضوی ناکام بود اما همه تلاش خود را کرد تا رویای قدیمی‌اش را سرانجام به واقعیت بدل کند؛ او با سپیدرود رشت، احرار رشت، می رشت و نامی نو اصفهان پیش از شروع لیگ پانزدهم فوتسال بانوان توانسته بود عنوان خانم گلی را به دست آورد و تنها یک کفش طلای دیگر برای رسیدن به آرزوی خود فاصله داشت.

 

 

 

هر چند که نباید فراموش کرد که شیربیگی یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان ایران در دو تجربه قهرمانی آسیاست و او توانست در جام ملت‌های آسیا با ۹ گل عنوان خانم گلی آسیا را هم از آن خود کند تا همه جوره شم بالای گلزنی‌اش را اثبات کند؛ در فصل جاری لیگ برتر فوتسال بانوان که امروز با قهرمانی مس رفسنجان به پایان رسید، شیربیگی از همان ابتدای فصل با انگیزه ویژه رسیدن به اولین رویای دوران حرفه‌ای خود کار را آغاز کرد و تلاش کرد تا هم در گلزنی برای مشهدی‌ها بدرخشد و هم سازنده گل خوبی به شمار رود.

 

در نهایت کار او توانست ۴۸ گل و ۳۵ پاس گل همزمان هم عنوان بهترین گلزن فصل را به دست بیاورد و هم بهترین گلساز شناخته شود تا پنجمین کفش طلای خانم گل فوتسال آسیا در لیگ برتر ایران به دست آید و رویای خانم گل رنگ واقعیت به خود گیرد.

شیربیگی که به عدد ۵ علاقه ویژه‌ای دارد و در تمام تیم‌های باشگاهی خود با این شماره پیراهن به میدان می‌رود، بعد از ۶ سال تلاش توانست اولین هدف ترسیم شده خود در فوتسال را محقق سازد و به اندازه شماره پیراهن خود، کفش طلای لیگ برتر را به دست آورد

افزودن دیدگاه