قلی زاده:نباید تیم ها فدای ۳ یا ۴ تیم شوند

0
70

در شرایطی که سازمان لیگ فوتسال ایران از اواخر تیر ماه اعلام کرده بود که بازی‌های فصل جدید لیگ برتر از هفتم شهریور آغاز می‌شود اما وضعیت حال حاضر کشور به واسطه تداوم شیوع ویروس کرونا و همچنین آماده نبودن برخی تیم‌ها برای حضور در لیگ جدید، از جمله موانع شروع این لیگ به نظر می‌رسد.

به همین منظور نشست مدیران باشگاه‌های لیگ برتر فوتسال کشور هم برگزار شد، نشستی که در آن رسول قلی‌زاده مدیرعامل تیم سوهان محمد سیمای قم نیز حضور داشت و نظر باشگاه‌ها بر این بود که لیگ برتر فوتسال دیرتر از زمانی که مد نظر سازمان لیگ است و پس از مسابقات قهرمانی آسیا آغاز شود، موضوعی که سیدمحمد ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی البته مخالف آن بود.

رسول قلی‌زاده مدیر عامل تیم فوتسال سوهان محمد سیما قم که تیمش در فصل ۱۳۹۸ لیگ برتر به رتبه هفتمی جدول رده‌بندی بسنده کرد، راجع به لیگ جدید گفت: در شرایطی که ملی‌پوشان در سه چهار تیم لیگ برتری حضور دارند، سایر تیم‌ها نباید فدای برگزاری لیگ به هر قیمتی شوند.

وی خاطرنشان کرد: مشکلاتی که تیم فوتسال قم دارد در اغلب تیم‌های لیگ برتری هم وجود دارد و به همین دلیل به اتفاق خواستار تعویق آغاز فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور شدیم.

قلی‌زاده افزود: خواست ما این است که هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال به خواست مدیران باشگاه‌ها احترام بگذارد و لیگ را به تعویق بیندازد، با این تعویق ما فرصت بیشتری برای رفع موانع حضور در لیگ برتر پیدا می‌کنیم، این خواسته قلبی ما است که قم در لیگ امسال هم تیم داشته باشد ولی برای رفع مشکلات هم به زمان نیاز داریم و عزم کمک از سوی استان لازم است.

افزودن دیدگاه