سایپا خوش قول‌ترین تیم پایتخت است/ مخالف برگزاری ادامه مسابقات بودیم

0
66

تیم فوتسال سایپا در دیدار رفت فینال رقابت‌های لیگ برتر فوتسال زنان ایران در مصاف با مس رفسنجان نتیجه را دو بر صفر به حریف واگذار کرد.

آرزو صدقیانی‌زاده، بازیکن تیم سایپا، درباره شکست نارنجی‌پوشان عنوان کرد: به هر حال بازی فینال بود. این بازی قطعا خیلی متفاوت‌تر از سایر بازی‌هاست چرا که از حساسیت خیلی بالایی برخوردار است. بازی پایاپایی بود هر چند از نتیجه به دست آمده آن‌ هم در خانه راضی نیستیم اما تلاش می‌کنیم نتیجه را در دیدار برگشت جبران کنیم.

او اضافه کرد: بازی برگشت روز جمعه برگزار خواهد شد با توجه به باختی که در دیدار رفت داشتیم و از آنجایی که این بازی‌ هم در رفسنجان برگزار خواهد شد قطعا کسب نتیجه دلخواه برای تیم ما دشوار خواهد بود. اما ناامید نیستیم هدف ما از اول قهرمانی بود و تا آخرین ثانیه هم برای آن تلاش می‌کنیم.

صدقیانی‌زاده با اشاره به کیفیت لیگ ۹۸ توضیح داد: لیگ امسال واقعا تا شیوع کرونا فوق‌العاده بود، همه تیم‌ها در یک شرایط تقریبا یکسان برای کسب سکو بازی‌ها را انجام می‌دادند. اما به هر حال با آمدن کرونا همه معادلات بهم ریخت و کم کم افت کردیم و در نهایت هم لیگ تعطیل شد. امسال برای اولین بار بود که در تیم پایتخت بازی می‌کردم سایپا از هر جهت تیم خوبی بود و به تمام تعهداتش عمل کرد. به نظرم تنها تیم پایتخت در چند سال اخیر بود که واقعا به گفته‌هایش عمل کرد.

عضو تیم‌ملی فوتسال در پایان درخصوص اهمیت برگزاری پلی‌آف در فوتسال گفت: پلی‌آف خوب است وجذابت بازی‌ها را دوچندان می‌کند اما واقعا به‌شخصه در این شرایط اصلا راضی به برگزاری مسابقات نبودم. این تعطیلات و کرونا خیلی به ما آسیب زد که نتیجه آن را هم در بازی فینال دیدیم. قطعا برگزاری بازی مهمی مانند فینال پس از یک وقفه پنج ماهه کار درستی نبود اما در هر صورت ما به تصمیمات فدراسیون و سازمان لیگ احترام می‌گذاریم.

افزودن دیدگاه