آرمات:لیگ بهتری داشتیم/قبول دارم اشتباه کردم و گل خوردیم

0
78

اختصاصی اخبار فوری فوتسال

طناز آرمات قدیمی ترین بازیکن مشهدی تیم هیات فوتبال خراسان
به اخبار فوری فوتسال در خصوص  ارزیابی لیگ برتر فوتسال بانوان در سالی که گذشت گفت: لیگ برتر فوتسال امسال نسبت به سالهای گذشته با کیفیت بهتری برگزار شد اما متاسفانه وقفه به دلیل بیماری کرونا و همچنین مثبت شدن کرونای برخی از بازیکنان ما و مصدومیت وهمچنین عدم فرصت کافی برای تمرین مجدد تاثیر زیادی در عدم نتیجه گیری تیم هیات فوتبال خراسان گذاشت.

وی در پاسخ به خبرنگار ما اشاره کرد که بین تیم ها مس و سایپا هر دو شایستگی قهرمانی در لیگ امسال را دارند. هر چند تیم مس تمریناتش را زودتر شروع کرده و منظم تر بازی میکند و سایپا دیرتر تمریناتش راشروع کرد اما باز هم نمیتوان گفت کدام تیم قهرمان میشود.
در ارتباط با بازی برگشت تیم ما مقابل مس رفسنجان باید بگویم که بازی برگشت ما قرار بود اسفندماه برگزار بشه که این بازی لغو شد و بعد آن فدراسیون فوتبال به ما سه هفته فرصت تمرین داد که در این مدت ۸ نفر از بازیکنان و کادر فنی تیم به کرونا مبتلا شدند و نتوانستیم به خوبی و با تمام بازیکنان تمرین کنیم و کاملا از آمادگی بدور بودیم اما با این وجود بد بازی نکردیم.
متاسفانه شرایط داوری خواسته یا ناخواسته بر علیه تیم ما بود. به نظر من داوری خیلی ضعیف بود. داوران صحنه هایی را نمیدیدند که حتی یک داور مبتدی از عهده آن برمی آمد.
هر چند ما هم از آمادگی لازم برخوردار نبودیم اما ضعف داوری نیز تاثیر بسزایی در نتیجه بدست آمده داشت.
مس تیم خوبی بود و در طول بازی به خوبی دفاع کرد و تاکتیک آنها دفاع در نیمه خودی و ضد حمله بود. اشتباه پاس من در لحظاتی که پاور پلی کرده بودیم باعث شد سحر زمانی بازیکن تیم مس توپ را قطع کرده و تبدیل به گل کند.
درکل رابطه من با همه بازیکنان اعم از بومی و غیر بومی در طی فصل خوب بود.
در پایان جا داره صعود به فینال را به تیم خوب مس تبریک عرض کنم.

افزودن دیدگاه