حاجی بنده :از هایپر شهر ۲۰ درصد پول گرفتم ،۳۵ درصد هم چک برگشتی

0
239

بازیکن سابق‌ تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر گفت: از تیم هایپر شاهین‌شهر راضی نبودم و شرایط دشواری را تا کنون طی کردم، اگر مسئولین هایپر نظر بر تیم‌داری دارند، بهتر است شرایط مناسبی برای بازیکنان فراهم کنند.

مجید حاجی‌بنده در رابطه با پرداخت نشدن به موقع مبلغ قرار داد خود توسط تیم هایپر شاهین شهر، اظهار کرد: تا کنون از سوی این باشگاه ۲۰ درصد مبلغ قرار داد را به من پرداخت کرده اند و حدود ۳۵ درصد از مبلغ قرار داد را یک فقره چک داده‌اند که آن هم برگشت خورد.

وی با اشاره به اینکه منتظر درخواست‌های جدید از سوی تیم‌های مدعی هستم، افزود: در حال حاضر با تیمی قرارداد ندارم و منتظر شروع فصل جدید هستم و به یکی از تیم‌هایی که شرایط مطلوبی داشته باشد، می‌روم.

بازیکن سابق هایپر شاهین شهر، ادامه داد: با توجه به تجربه سه ماهه‌ای که در کشور عراق داشتم، قراردادهایشان برای بازیکنان ایرانی به نسبت بهتر از قراردادهای تیم‌های ایرانی است و اگر درخواستی از سوی آنها به دستم برسد آن را از دست نمی‌دهم.

حاجی بنده خاطر نشان کرد: از تیم هایپر شاهین‌شهر راضی نبودم و تا کنون شرایط دشواری را طی کردم، اگر مسئولین هایپر نظر بر تیم‌داری دارند، بهتر است شرایط مناسبی برای بازیکنان فراهم کنند تا بازیکن بتواند به بهترین شکل ممکن مسابقات خود را انجام دهد.

افزودن دیدگاه