مس رفسنجان چگونه فینالیست لیگ برتر بانوان شد؟

0
96

پس از کشمکش‌ها درباره برگزاری رقابت های فصل جاری لیگ برتر فوتسال بانوان سرانجام صبح امروز دور برگشت مرحله نیمه نهایی با برگزاری دوئل مس رفسنجان و هیات فوتبال خراسان رضوی برگزار شد؛ دیدار رفت دو تیم در مشهد با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسیده بود و تساوی بدون گل هم می‌توانست ضامن صعود مسی‌ها به مرحله فینال شود.

 

اما شاگردان عاطفه رضایی خیلی زود و در دقیقه ۴ توسط سحر زمانی به گل رسیدند تا کار صعود برای مشهدی‌ها دشوار شود؛ نیمه اول تلاش زیادی شاگردان شریف برای جبران گل خورده داشتند اما ضربات آن‌ها راهی به دروازه حریف نبرد و با برتری مس رفسنجان نیمه اول به پایان رسید.

 

در نیمه دوم تلاش دو تیم برای گلزنی بالا بود اما توپ‌ها با درخشش زینب کرمی و زهرا لطف آبادی راهی به دروازه‌ها پیدا نمی‌کردند؛ سرانجام برای فرار از شکست فاطمه شریف روی به استراتژی پاورپلی آورد و توانست  توسط طناز آرمات به گل هم برسد. اما تساوی یک بر یک بازهم مس را به مرحله فینال می‌فرستاد و باعث شد تا همچنان مشهدی‌ها پاورپلی بازی کنند.

 

روی غافلگیری خط دفاعی هیات فوتبال خراسان رضوی که با پنج بازیکن در حال حمله بودند، بازهم سحر زمانی برای تیمش توانست گلزنی کند تا برتری از آن مسی‌ها شود؛ این گل باعث شد تا دقایق پایانی بازی در اوج هیجان و حساسیت دنبال شود اما درخشش زینب کرمی باعث شد تا مشهدی‌ها در حسرت گل بمانند و مس رفسنجان اولین فینالیست لیگ پانزدهم فوتسال بانوان معرفی شود.

 

سحر زمانی پس از تساوی دو تیم در بازی رفت گفته بود که مشهدی‌ها باید خوشحال باشند که در خانه از ما مساوی گرفته‌اند و نسیمه غلامی بازیکن تیم خراسان رضوی در پاسخ به او گفته بود که تیمش حرف‌هایش را در زمین مسابقه می زند.

با این حال، اوضاع به کام سحر زمانی پیش رفت تا او هم چهره اول کری خوانی مسی‌ها در نیمه نهایی باشد و هم پایه گذار صعود به فینال.

 

البته مصدومیت سارا شیربیگی باعث شد تا او به صورت کامل امکان بازی را نداشته باشد و ماشین گلزنی مشهدی‌ها دقایق اندکی را توانست برای تیمش بازی کند؛ مس رفسنجان برای دومین فصل پیاپی توانست با شگفتی ساز به مرحله فینال برسد و باید دید آیا ماموریت ناتمام فصل گذشته آن‌ها سرانجام با قهمانی در لیگ فصل جاری خاتمه پیدا می‌کند یا خیر؟

 

دیگر دیدار این مرحله میان دو تیم ملی حفاری اهواز و سایپا تهران قرار است جمعه آینده (۱۷ مرداد) دنبال شود؛ البته که هنوز این دو تیم عزمی برای شروع تمرینات خود نداشته‌اند و دیدار هفته آینده در هاله‌ای از ابهام قرار دارد اما سرانجام باید دید در مرحله فینال کدام تیم رقیب مس رفسنجان خواهد شد؟

افزودن دیدگاه