ناراحتی نماینده استقلال /مخالفت سازمان لیگ با ۱۶ تیمی شدن

0
146

سازمان لیگ فوتسال با ۱۶ تیمی شدن لیگ برتر مخالفت کرد تا پروسه حضور استقلال در فوتسال به تعویق بیفتد.

هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در شرایطی این هفته تشکیل جلسه داد که قرار بود تکلیف تیمداری استقلال در لیگ برتر فوتسال نیز مشخص شود. یکی از راهکارها افزایش تعداد تیم‌ها از ۱۴ تیم به ۱۶ تیم بود اما در جلسه اخیر سازمان لیگ فوتسال، اکثریت اعضا با افزایش تیم‌ها مخالفت کردند که همین عامل باعث ناراحتی نماینده استقلال هم شد.

گرچه با توجه به تاکید دبیر کل فدراسیون فوتبال مبنی بر حضور استقلال در لیگ برترفوتسال، نباید این قضیه را منتفی دانست اما فعلا هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال با افزایش تعداد تیم‌ها و اضافه شدن استقلال مخالفت کرده است.

پس از این اتفاق آبی‌ها که به شدت در تکاپوی تیمداری در فوتسال هستند مذاکراتی با چند تیم برای خرید امتیاز داشته اند. دو تیم ستارگان ورامین و محمد سیمای قم از جمله تیم هایی هستند که استقلالی‌ها با آن‌ها وارد مذاکره شده اند تا امتیاز یکی از این دو تیم را خریداری کنند اما شنیده می‌شود با تیم قمی به توافق نرسیده و مذاکرات جدی با مدیران ستارگان ورامین داشتند.

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که سرمربی و برخی بازیکنان این تیم نیز انتخاب شده و مترصد قطعی شدن حضور در مسابقات هستند تا تمرینات خود را شروع کنند. در هر صورت حالا که استقلالی‌ها پس از سالها دوری از فوتسال به دنبال تیمداری در این رشته هستند چه خوب است که سازمان لیگ فوتسال زمینه تیمداری آن‌ها را فراهم کند.

در سال‌های اخیر بارها از عدم حضور سرخابی‌های پایتخت در فوتسال گلایه شده و حالا که یکی از این دو تیم مصرانه به دنبال تیمداری در فوتسال است خوب است که زمینه های آن فراهم شود.

افزودن دیدگاه