سلامتی را فدای قهرمانی نکنیم

0
108

نجمه برزگر، مربی فوتسال، درباره برگزاری پلی‌آف در فوتسال بانوان عنوان کرد: کلیت پلی‌آف در رشته‌های سالنی برنامه خوبی است ولی اجرای آن در رشته‌های مختلف و آن‌هم در بخش بانوان بستگی به شرایط مالی تیم‌ها دارد. در حال حاضر دو سال است که سازمان لیگ پلی‌آف را به بخش بانوان اضافه کرده ولی ما هیچ سودی از آن ندیدیم. درست است که تعداد بازی‌های بالا می‌رود ولی زمانی که باشگاه‌ها از نظر مالی وضعیت مطلوبی ندارند این روش‌ها برای بالا بردن سطح کیفی لیگ کارساز نخواهد بود و فقط انگیزه تیم‌های ضعیف را از بین می‌برد.

او اضافه کرد: در حال حاضر هم قرار است مرحله پلی‌آف لیگ ۹۸ بین چهار تیم برگزار شود تا تکلیف قهرمان مشخص شود. اینکه فدراسیون اصرار به برگزاری دارد یا مسئولین تیم‌ها دقیق نمی‌دانم اما به عنوان کارشناس این حوزه شرایط را اصلا مناسب نمی‌بینم. سلامتی از هر چیزی مهم‌تر است و نباید آن را فدای قهرمانی کنیم.

سرمربی پارس آرا شیراز درخصوص کیفیت لیگ ۹۸ توضیح داد: امسال لیگ با کیفیتی را شاهد بودیم و اکثر تیم‌ها با حداقل شرایط در تلاش بودند بازی‌های خوبی را انجام دهند جذابیت لیگ بالا باشد و در کنار آن‌هم در کورس قهرمانی باشند. ولی در کنار آن امسال با مصدومیت‌های زیادی هم مواجه بودیم که جای نگرانی داشت و باید روی آم دقیق بررسی شود تا به راحتی بازیکنان کلیدی را از دست ندهیم.

افزودن دیدگاه