تکذیبیه فخیم: فینال فوتسال حاشیه خاصی نداشت

0
33

کاپیتان تیم فوتسال مس‌سونگون گفت: به نظرم حاشیه‌ای در درون زمین در دیدار فینال لیگ برتر فوتسال وجود نداشت. متاسفانه در پایان بازی شرایط بدی رقم خورد و من هم تلاش زیادی برای پایان دادن به درگیری‌ها داشتم.

«فرهاد فخیم»  در خصوص دیدار برگشت فینال لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: این دیدار خیلی خوب و با کیفیت بود. همانطور که تیم ما در اصفهان، گیتی‌پسند را تحت فشار قرار داده بود، تیم گیتی‌پسند نیز در ابتدای بازی ما را تحت فشار شدید قرار داده بود. در ۱۵ دقیقه ابتدای بازی خودمان هم فکر نمی‌کردیم که به این شکل به‌ لاک دفاعی برویم. حضور «علی‌اصغر حسن‌زاده» واقعا گیتی‌پسند را قوی‌تر کرده بود. در نیمه دوم تیم ما سرتر بود و توانست بهتر بازی کند. سه بر یک جلو افتادیم اما بازیکنان با تجربه گیتی‌پسند، نتیجه را به تساوی کشاندند و خدا را شکر توانستیم در پنالتی پیروز شویم و قهرمانی لیگ را به دست آوریم.

وی ادامه داد: برخلاف نظر کارشناسان که می‌گویند فینال کیفیت بالا نداشت، باید بگویم که شاید برخی افراد هنوز حساسیت‌های فینال را درک نکرده‌اند. ۲ تیم ته جدولی نبودیم که بخواهیم با ریسک بالا بازی کنیم. بالاخره فینال است و حساسیت بالا دارد اما باز با این وجود به نظر من بازی بسیار زیبایی رقم خورد و بینندگان تلویزیونی از تماشای مسابقه لذت بردند.

فخیم درباره حواشی که در بازی وجود داشت، گفت: به نظر من حاشیه‌ای در درون زمین وجود نداشت. این اتفاقات در ورزش موضوعی عادی است. در اروپا نیز از این اتفاقات می‌افتد و بازیکنان به داور اعتراض می‌کنند. در همین بازی استقلال با فولاد خوزستان،  دیدیم که چقدر اعتراض وجود داشت.

کاپیتان تیم فوتسال مس‌سونگون در خصوص داوری این دیدار، تصریح کرد: داوران این مسابقه در حد این دیدار نبودند.   «علی پورافشار» خوب بود اما آن داور دیگر را که من اصلا نمی‌شناختم خیلی بد داوری کرد. او با کارت‌هایی که داد روند بازی را خراب کرد و فقط می‌گفت حرف نزنید. زمانی که هیچی نمی‌گفتیم، باز هم می‌گفت حرف نزنید. در آنجایی که باید اخراج می‌کردند، کارت نمی‌دادند. در صحنه‌ای که «محمدرضا سنگ‌سفیدی» توپ به دستش برخورد کرد، یا نباید خطا گرفته می‌شد یا اگر خطا گرفته شد باید او را اخراج می‌کردند. بعد از همان صحنه «مسلم اولادقباد» حرفی به من زد که داور او را اخراج کرد.

افزودن دیدگاه