توسلی: ۲ ماه است با توپ تمرین نکرده‌ام

0
50

دروازه‌بان تیم فوتسال زنان ایران گفت: حدود ۲ ماه می‌شود که تمرین با توپ را انجام نداده‌ام اما امیدوارم با شروع تمرینات و اردوها به شرایط اولیه خود باز گردیم. بدون شک زمان می‌برد تا به شرایط ایده‌آل برسیم.

فرزانه توسلی، دروازه‌بان تیم ملی فوتسال زنان گفت: حدود ۲ماه است که طبق برنامه مربی بدنساز تیم ملی فوتسال، برنامه‌های خود را انجام می‌دهیم و با توجه به اینکه امکان تمرین در سالن وجود ندارد، در منزل تمرینات خود را پیگیری می‌کنیم.

سنگربان تیم ملی فوتسال در خصوص آمادگی جسمانی خود گفت: آمادگی قطعا در حد ۱۰۰ در صد نیست. لیگ امسال بسیار پرفشار بود و مصدومیت بالا رفت اما شکر خدا الان حدود ۶۰ درصد آماده هستیم و کل بازیکنان تیم زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.  در واقع کادر فنی مرتب پیگیر وضعیت جسمانی بازیکنان است.

توسلی ادامه داد: تمرین توپی اصلا نداشتیم و با توجه به  اینکه عمده تمرین، تمرین کار با توپ در غالب تیمی است ، حدود ۲ ماه می‌شود که این تمرین را انجام نداده و اما امیدوارم با شروع تمرینات و اردوها به شرایط اولیه خود باز گردیم. بدون شک زمان می‌برد تا به حد ایده‌آل برسیم.

وی در پایان گفت: با آغاز تمرینات گروهی تمام هدفمان این است که به اوج آمادگی رسیده تا بتوانیم برای مسابقات پیش رو آماده شویم.

افزودن دیدگاه