زمان بازی‌های تیم ملی فوتسال در جام ملت‌ها مشخص شد؟

0
60

شنیده‌ها حاکی از آن است که کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان بازی‌های تیم ملی کشورمان در رقابت‌های جام ملت‌ها را مشخص کرده و قرار است به زودی اعلام شود.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از آن که مسابقات جام ملت‌های فوتسال آسیا به دلیل شیوع ویروس کرونا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به تعویق افتاد، این کنفدراسیون در تازه‌ترین خبر‌های خود اعلام کرد که مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا قرار است مرداد ماه سال جاری به میزبانی ترکمنستان برگزار شود، اما هنوز زمان دقیق بازی‌ها از سوی مقامات AFC به طور دقیق اعلام نشده است.

بیشتر بخوانید: سنگ سفیدی: آرزو دارم در فینال جام جهانی فوتسال بازی کنم

شنیده‌ها حاکی از آن است که کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان برگزاری مسابقات جام ملت‌ها را مشخص کرده و قرار است به زودی اعلام شود. همچنین شنیده می‌شود که تاریخ بازی‌های تیم ملی فوتسال کشورمان در مسابقات جام ملت‌ها هم مشخص شده و قرار است ملی پوشان کشورمان به ترتیب در روز‌های پنجشنبه (۱۶ مرداد ماه)، شنبه (۱۸ مرداد ماه)، دوشنبه (۲۰ مرداد ماه) به مصاف حریفان خود بروند.

برنامه بازی‌های تیم ملی فوتسال در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا به شرح زیر است:

تیم ملی فوتسال ایران – تیم ملی فوتسال عربستان (۱۶ مرداد ماه) ساعت ۱۹

تیم ملی فوتسال ایران – تیم ملی فوتسال کره جنوبی (۱۸ مرداد ماه) ساعت ۱۹

تیم ملی فوتسال ایران – تیم ملی فوتسال تایلند (۲۰ مرداد ماه) ساعت ۱۹

همچنین شنیده می‌شود که قرار است تمامی مسابقات تیم ملی فوتسال کشورمان در سالن اصلی بازی‌ها در شهر عشق آباد پایتخت ترکمنستان برگزار شود.

بیشتر بخوانید: جاوید: بزرگترین هدفمان در سال ۹۹ حضور مقتدرانه در جام جهانی فوتسال است

مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا از ۱۵ تا ۲۶ مرداد ماه به میزبانی ترکمنستان در شهر عشق آباد برگزار می‌شود و ۵ تیم اول این رقابت‌ها جواز حضور در رقابت‌های جام جهانی فوتسال ۲۰۲۰ لیتوانی را کسب خواهند کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان

افزودن دیدگاه