ناگفته‌های سرمربی تیم ارژن شیراز از روزهای سخت/ عده‌ای منتظر سقوط تیم از لیگ برتر بودند

0
126

با پایان یافتن بازی‌های لیگ برتر فوتسال تکلیف تیم‌ها تا حدودی مشخص شده و بازی‌های یک چهارم نهایی این دوره از لیگ روز پنجشنبه ۲۶ دی ماه میان تیم‌های حفاری اهواز و مس سونگون، سن‌ایچ ساوه و فرش‌آرا، ستارگان ورامین و شهروند ساری و سوهان محمدسیما قم با گیتی‌پسند‌ برگزار می‌شود.

تنها نماینده استان فارس اما در این دوره از مسابقات تیم ارژن شیراز بود که با وجود سختی‌ها و فشارهای موجود موفق شد حضور خود را در این دوره از لیگ برتر قطعی کند.

این تیم با ۲۶ بازی، ۷ برد، ۵ مساوی، ۱۴ باخت، ۵۴ گل زده، ۷۲ گل خورده و با کسب ۲۶ امتیاز توانست در رده ۱۱ جدول بایستد تا هواداران این تیم بتوانند یک نفس راحت از قطعی شدن حضور تیمشان در لیگ بکشند.

حمیدرضا کمالی، سرمربی تیم ارژن شیراز درباره بازی آخر و همچنین دیگر ناگفته‌ها راجع به این دوره سخن گفت. به گفته وی در بازی آخر مقابل حفاری اهواز تیم ارژن با وجود شرایط سختی که داشت اما برای عدم سقوط تلاش می‌کرد.

سرمربی تیم ارژن یکی از مشکلات این تیم را کمبود بازیکن ذکر می‌کند و می‌گوید: باوجود مصدومیت تعدادی از بازیکنان و کمبود شدید بازیکن موفق شدیم در نیمه نخست با حفاری یک بر یک و در نیمه دوم بازی را به نفع خود تغییر دهیم پس از آن نیز بازیکنان با دفاع جانانه این برتری را حفظ کردند.

کمالی از حضور هواداران شیرازی که در بازی آخر برای تشویق تیم آمده بودند، تشکر می‌کند و معتقد است که حضور این تماشاگران قوت قلبی برای تیم ارژن بوده است، وی همچنین از تک تک بازیکنان تیمش که با وجود سختی و فشار زیاد سبب ماندگاری ارژن در لیگ برتر شدند، قدردانی کرد.
وی که تا پیش از این به ناگفته‌هایی درباره تیم ارژن اشاره اما سکوت می‌کرد با پایان یافتن لیگ به بیان آن ناگفته‌ها پرداخت. به گفته سرمربی تیم ارژن این تیم فصل را زمانی آغاز کرد که ۱۰ روز به مسابقات مانده بود و به صورت عجله‌ای وارد شد و به همین دلیل اکثر بازی‌ها با باخت ارژن همراه بود.

سرمربی تیم ارژن شیراز می‌گوید: در نیم فصل اول با ۸ امتیاز و در رده آخر جدول قرار داشتیم؛ در همان زمان نیز بازیکنان یکی یکی از تیم جدا می‌شدند تا اینکه باشگاه تصمیم به انصراف از حضور در لیگ گرفت.

وی آن دوران را دوره بی‌انگیزگی کادر تیم ارژن می‌داند و می‌افزاید: خود من نیز انگیزه نداشتم و قرار نبود که دیگر کار کنم اما جلسه‌ای در هیئت فوتبال استان گذاشته شد و با صحبت‌ها و حمایت‌های هیئت فوتبال بنا شد که ادامه دهیم.

کمالی دلایل ماندگاری خود را در این سمت و ادامه مسابقات را چنین شرح می‌دهد: « یکی از دلایلم این بود که سال‌ها زحمت ارژن را کشیده بودم و حیف بود که به سادگی آن را رها کنم و دلیل دیگرم نیز حرف و حدیث‌هایی بود که برخی به ناروا پشت سر من و تیم ارژن گفته بودند؛ کسانی که علیه من و باشگاه جوسازی می‌کردند و مشکلات ارژن را به این موضوع ربط می‌دادند؛ این نارواگویی‌ها سبب شد که بمانیم و تلاش و توکل کنیم».

به گفته سرمربی تیم ارژن پس از آن بازیکنان جوان این شهر به تیم اضافه شدند و نیم فصل دوم را شروع کردیم که با تلاش بازیکنان، حمایت مسئولان ورزش استان و هیئت فوتبال فارس و هواداران تیم موفق شدیم در لیگ برتر باقی بمانیم.

وی می‌گوید: آنان که پشت سر تیم و من حرف زدند، در حد و اندازه این صحبت‌ها نبودند و با ماندگاری در لیگ کاری کردیم که سکوت کنند. این افراد منتظر سقوط تیم ارژن بودند اما بازیکنان با تلاش مردانه در نیم فصل دوم و بازی آخر راهی جز سکوت برای اینان نگذاشتند.

افزودن دیدگاه