مرتضایی پیش از دیدار پلی آف برابر سن ایچ :میدانیم که چه کار سختی پیش رو داریم

0
114

مجید مرتضایی پیش از دیدار اول مرحله پلی آف برابر سن ایچ در ساوه گفت:مرحله گروهی لیگ برتر را با پیش بینی اول فصل به پایان بردیم.اگر چه در چند دیدار نتیجه خوبی نگرفتیم،اما در کل باید از شرایط تیم و بازیکنانم اظهار رضایت کنم.چرا که تمام آنها در طول فصل در حد توان تلاش کردند.این ویژگی باعث شد که حتی در روزهایی که نتیجه نگرفتیم هم مورد حمایت هواداران باشیم.
مرتضایی در خصوص پلی آف گفت:نزدیکی این دیدارها شرایط را برای همه تیم های راه یافته به این مرحله سخت کرد.اما خب برای همه تیم ها یکسان است.اگر فاصله منطقی تری بین این ۳ دیدار و از طرفی با مرحله دوم پلی آف برقرار بود حتما تیم ها با شرایط ایده ال تری به ادامه کار میپرداختند.

سرمربی فرش آرا درباره دیدار با سن ایج گفت:یکی از تیم های خوب لیگ برتر بی شک سن ایچ است.میدانیم که چه کار سختی داریم.اما میخواهیم از این مرحله عبور کنیم و برای این کار باید سخت تر از همیشه تمرین و بازی کنیم.ما از یک سفر سخت و طولانی از بهبهان به ساوه آمدیم و به علت لغو پرواز اهواز به مشهد مستقیم به ساوه امدیم و تمرین ها را در این ۳ روز در این شهر انجام دادیم.
مرتضایی در پایان گفت: کار کردن با این بازیکنان برای من بسیار لذتبخش بود و در کل یکی از بهترین و کم حاشیه ترین فصل های دوران کار ی ا م را در این فصل فرش آرا گذراندم. از همه بازیکنان، کادرفنی و هواداران و مدیران لایق باشگاه فرش آرا ممنونم و امیدواریم بتوانیم کاری تاریخی برای فرش آرا و خراسان رضوی انجام دهیم.

افزودن دیدگاه